آخرین اخبار
اخبار > آغاز احداث سه مدرسه توسط خيرين در بندرعباس/استاندار هرمزگان: خیرین هرمزگاني در تمامی حوزه ها فعاليت چشمگيري دارند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٧٨٩٨

تاریخ:1396/10/20


با حضور استاندار هرمزگان انجام شد؛
آغاز احداث سه مدرسه توسط خيرين در بندرعباس/استاندار هرمزگان: خیرین هرمزگاني در تمامی حوزه ها فعاليت چشمگيري دارند

عملیات اجرایی احداث سه باب مدرسه توسط خيرين با حضور استاندار هرمزگان و اعضاي كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي در بندرعباس آغاز شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آئین آغاز عملیات اجرایی احداث سه باب مدرسه در قالب ۲۷ کلاس درس توسط خيرين در بندرعباس، عنوان كرد: مردم هرمزگان از روحیه و مشارکت بسيار خوبي در امور خیریه برخوردار هستند و خیرین هرمزگاني در تمامی حوزه ها برای رفع مشکلات مردم در کنار دولت فعالیت می کنند.

وي ادامه داد: در هرمزگان حضور خیرین و مشارکت مردمی در امور مختلف بسیار چشمگیر است و در برخی نقاط استان مردم و خیرین اقدام به ساخت سد و حتی جاده کرده اند و در مدرسه سازی و احداث مراکز بهداشتی و درماني نیز پیش قدم هستند.

استاندار هرمزگان افزود: رتبه استان هرمزگان در فعالیت های خیرین و مشارکت مردمي بسیار بالا و عالی است و در این مسیر خیرین در بخش های گوناگون به کمک دولت و مردم آمده اند.

همتی خاطرنشان کرد: این مدارس نيز صد و سومین مدارس خيرساز در هرمزگان خواهد بود كه احداث آنها در محله سورو در شهر بندرعباس آغاز شد.
شماره خبر : ٧٨٩٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.