آخرین اخبار
اخبار > آغاز احداث سه مدرسه توسط خيرين در بندرعباس/استاندار هرمزگان: خیرین هرمزگاني در تمامی حوزه ها فعاليت چشمگيري دارند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٧٨٩٨

تاریخ:1396/10/20


با حضور استاندار هرمزگان انجام شد؛
آغاز احداث سه مدرسه توسط خيرين در بندرعباس/استاندار هرمزگان: خیرین هرمزگاني در تمامی حوزه ها فعاليت چشمگيري دارند

عملیات اجرایی احداث سه باب مدرسه توسط خيرين با حضور استاندار هرمزگان و اعضاي كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي در بندرعباس آغاز شد.

 

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آئین آغاز عملیات اجرایی احداث سه باب مدرسه در قالب ۲۷ کلاس درس توسط خيرين در بندرعباس، عنوان كرد: مردم هرمزگان از روحیه و مشارکت بسيار خوبي در امور خیریه برخوردار هستند و خیرین هرمزگاني در تمامی حوزه ها برای رفع مشکلات مردم در کنار دولت فعالیت می کنند.

وي ادامه داد: در هرمزگان حضور خیرین و مشارکت مردمی در امور مختلف بسیار چشمگیر است و در برخی نقاط استان مردم و خیرین اقدام به ساخت سد و حتی جاده کرده اند و در مدرسه سازی و احداث مراکز بهداشتی و درماني نیز پیش قدم هستند.

استاندار هرمزگان افزود: رتبه استان هرمزگان در فعالیت های خیرین و مشارکت مردمي بسیار بالا و عالی است و در این مسیر خیرین در بخش های گوناگون به کمک دولت و مردم آمده اند.

همتی خاطرنشان کرد: این مدارس نيز صد و سومین مدارس خيرساز در هرمزگان خواهد بود كه احداث آنها در محله سورو در شهر بندرعباس آغاز شد.
شماره خبر : ٧٨٩٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.