آخرین اخبار
اخبار > برنامه هاي خلاقانه و جديد براي مبارزه با مواد مخدر و روان‌گردان ها اجرايي شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٧٨٩٥

تاریخ:1396/10/19


معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان:
برنامه هاي خلاقانه و جديد براي مبارزه با مواد مخدر و روان‌گردان ها اجرايي شود

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان بر ضرورت اجراي برنامه هاي خلاقانه و جديد براي مبارزه با مواد مخدر و روان‌گردان ها تاكيد كرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اكرمي در هشتمين نشست شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان، عنوان كرد: همان طور كه سوداگران مرگ براي قاچاق و عرضه مواد مخدر و روانگردان ها از شيوه هاي نوين استفاده مي كنند، بايد براي مبارزه و آگاه سازي جامعه از مضرات مواد مخدر نيز از شيوه هاي نوين استفاده كنيم.

وي ادامه داد: لازم است، اعضاء شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان و كميته هاي تخصصي زيرمجموعه با تفكر و درايت كارهاي خلاقانه و جديدي برنامه ريزي و اجرا كنند كه اثربخشي لازم را براي جامعه هدف به خصوص جوانان و نوجوانان داشته باشد. 

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان بر مقابله مستمر با خرده فروشان مواد مخدر و روانگردان ها در سطح استان تاكيد كرد و بيان داشت: جلسات شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان هاي تابعه توسط فرمانداران بايد به صورت مستمر و ماهانه برگزار و گزارش عملكرد كميته هاي تخصصي در جلسات شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان ارائه و ارزيابي عملكرد صورت گيرد.

شماره خبر : ٧٨٩٥
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.