آخرین اخبار
اخبار > ظرفیت ها و چالش های آموزشی و علمی هرمزگان با حضور اعضای کمیسیون آموزش مجلس بررسی می شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٧٨٩٠

تاریخ:1396/10/18


معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان:
ظرفیت ها و چالش های آموزشی و علمی هرمزگان با حضور اعضای کمیسیون آموزش مجلس بررسی می شود

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان از بررسی ظرفیت ها و چالش های حوزه آموزشی و علمی هرمزگان با حضور اعضای کمیسیون آموزش مجلس خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، علی رئوفی بیان داشت: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به همراه معاونین وزاری علوم وآموزش و پرورش روز 19 دی ماه با هدف بررسی ظرفیت ها و چالش های حوزه آموزشی و علمی به استان هرمزگان سفر می کنند.

وی تصریح کرد: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به همراه معاونین وزرای علوم و آموزش و پرورش در طی دو روز حضور خود در هرمزگان  با سفر به شهرستان های بندرعباس،  میناب و بندرلنگه از مراکز آموزشی و علمی مستقر در مرکز ، شرق و غرب استان بازدید به عمل خواهند آورد.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با اشاره به برنامه های اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مرکز استان هرمزگان، خاطرنشان کرد: بازدید از دانشگاه ها و مراکزآموزش عالی مستقر در مرکز استان از جمله دانشگاه هرمزگان، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه پیام نور استان و برگزاری نشست با روسای دانشگاه های استان  از جمله  برنامه های سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی  و معاونین وزرای علوم و آموزش و پرورش در مرکز استان است.

رئوفی اظهار داشت: بازدید از زیرساخت های آموزش و پرورش استان و برگزاری نشست با روسای نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان با هدف بررسی چالش های آموزش و پرورش استان در حوزه نیروی انسانی و فضاهای آموزشی از دیگر برنامه های سفراعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و معاونین وزرای علوم و آموزش و پرورش به استان هرمزگان است.

وی گفت: برگزاری نشست با دکتر همتی استاندارهرمزگان برنامه پایانی سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و معاونین وزرای علوم و آموزش و پرورش به استان هرمزگان است.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: محمد مهدی زاهدی، محمد باقر عباسی، ضیاء الله اعزازی، محمد بیرانوندی، اسدالله عباسی، محمد باسط دورازهی، قاسم احمدی لاشکی، علیرضا سلیمی، محمد رضا خبازی و محمد قمیر رئیس و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از  جمله نمایندگانی هستند که به هرمزگان سفر می کنند.

شماره خبر : ٧٨٩٠
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.