آخرین اخبار
اخبار > بانک های هرمزگان تسهیلات رفع موانع تولید را به سرعت پرداخت کنند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٧٨٨٣

تاریخ:1396/10/17


دکتر همتی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان:
بانک های هرمزگان تسهیلات رفع موانع تولید را به سرعت پرداخت کنند

استاندار هرمزگان خواستار تعیین تکلیف و پرداخت سریع تسهیلات رفع موانع تولید توسط بانک های هرمزگان شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در شصت و نهمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان، اظهار داشت: بانک های هرمزگان موظف هستند تمامی طرح ها و واحدهای تولیدی معرفی شده جهت دریافت تسهیلات رفع موانع تولید در هرمزگان را تا پایان دی ماه تعیین تکلیف کرده و تسهیلات را پرداخت کنند.

وی ادامه داد: وضعیت تمامی متقاضیانی که از طریق سامانه بهین یاب جهت دریافت تسهیلات ثبت نام کرده اند باید مشخص شود و متقاضیان نیز جهت تعیین تکلیف پرونده های خود به بانک های معرفی شده، مراجعه کنند.

استاندار هرمزگان از تصویب پرداخت تسهیلات رفع موانع تولید به 16 واحد و طرح تولیدی در شصت و نهمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان خبر داد و افزود: این تسهیلات در مجموع بالغ بر 26 میلیارد تومان است که به 16 واحد پرداخت می شود.

همتی به دیگر مصوبه این نشست مبنی بر پرداخت تسهیلات تکمیل شهرک حمل و نقل بندرعباس اشاره کرد و بیان داشت: بر این اساس 90 میلیارد تومان تسهیلات جهت تکمیل شهرک حمل و نقل بندرعباس پرداخت می شود.

وی گفت: شهرک حمل و نقل بندرعباس یک شهرک مجهز، مدرن و منحصر بفرد در سطح کشور محسوب می شود که با توجه به نزدیکی به بندر شهید رجایی تکمیل کننده زنجیره حمل و نقل کالا از این بندر است.

شماره خبر : ٧٨٨٣
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.