آخرین اخبار
اخبار > مدرسه سازی و بهداشت و درمان اولویت اقدامات با همکاری خیرین در هرمزگان خواهد بود/تمامی تلاش خود را برای حمایت از خیرین انجام خواهیم داد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٥٩٨

تاریخ:1396/09/15


دکتر همتی در آئین افتتاح دبستان روستای بلندو:
مدرسه سازی و بهداشت و درمان اولویت اقدامات با همکاری خیرین در هرمزگان خواهد بود/تمامی تلاش خود را برای حمایت از خیرین انجام خواهیم داد

استاندار هرمزگان گفت: برای تحقق تعهدات دولت همراه با خیرین استان اولویت اول را مدرسه سازی و پس از آن بخش بهداشت و درمان قرار خواهیم داد و هر چه توان دارم در تحقق آن انجام خواهم داد تا خیرین بدون نگرانی فعالیت های خود را دنبال کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آئین افتتاح دبستان شش کلاسه روستای بلندو در شهرستان بندرعباس که توسط خیرین احداث شده است، اظهار داشت: به خیرین مدرسه ساز که پیش قدم می شوند و سهم خود را در مدرسه سازی ادا می کنند قول می دهم که همه تلاش خود را در برآوردسازی تعهدات دولت در این عرصه انجام دهم.

وی اضافه کرد: برای تحقق تعهدات دولت همراه با خیرین استان اولویت اول را مدرسه سازی و پس از آن بخش بهداشت و درمان قرار خواهیم داد و هر چه توان دارم در تحقق آن انجام خواهم داد تا خیرین بدون نگرانی فعالیت های خود را دنبال کنند.

استاندار هرمزگان افزود: کودکان این روستا مسئولان آینده هستند و می توانند نه تنها برای روستای خود بلکه برای کشور مفید باشند و از این رو می‌توان گفت این مدرسه تنها برای روستای بلندو نیست بلکه به تمام کشور تعلق دارد.

همتی خاطرنشان کرد: بنده که به عنوان استاندار هرمزگان در خدمت شما هستم یک روستا زاده ام و وقتی مدرسه ای در روستای ما ساخته می‌شد خوشحالی ما در آن زمان غیرقابل توصیف بود، به همین دلیل امروز خوشحالی بچه های این روستا را با تمام وجود درک می کنم.

وی بیان داشت: در آن زمان اگر به کسی می گفتند که کودکی از روستاهای ایلام، استاندار هرمزگان خواهد شد باور کردنی نبود، اما من امروز به کودکان این مدرسه می گویم امکان دارد در آینده شما استاندار سایر استان ها و حتی استان ایلام شوید و آنجا خدمت کنید و این جایگاه مدرسه و مدرسه سازی در روستاها را به‌درستی تعریف می‌کند.

استاندار هرمزگان این استان را نگین ایران دانست و عنوان کرد: این استان سرشار از استعداد است و می تواند علاوه بر تامین مردم خود برای کشور نیز پشتیبانی قوی باشد همان گونه که تاکنون بوده است.

شماره خبر : ٦٥٩٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.