آخرین اخبار
اخبار > بنگاه های اقتصادی فعال در هرمزگان به وظیفه اجتماعی خود عمل کنند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٥٩٥

تاریخ:1396/09/15


استاندار هرمزگان در آئین افتتاح مجتمع فرهنگی ورزشی پنج روستای بندرعباس:
بنگاه های اقتصادی فعال در هرمزگان به وظیفه اجتماعی خود عمل کنند

استاندار هرمزگان از بنگاه های اقتصادی فعال در استان هرمزگان خواست که به وظیفه اجتماعی خود عمل کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آئین افتتاح مجتمع فرهنگی ورزشی شرکت پالایش نفت بندرعباس اهدایی به پنج روستای شهرو، چاهو، بلندو، گربندی و سودرو از توابع شهرستان بندرعباس، ضمن تبریک هفته وحدت و سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع)، عنوان کرد: نامگذاری این هفته به عنوان وحدت توسط امام خمینی(ره) به منظور ایجاد وحدت و همبستگی میان مسلمین جهان بوده است.

وی با بیان اینکه درآمدهای دولت محدود است، افزود: به دلیل محدود بودن درآمدهای دولت این امکان وجود ندارد که بتوان تمام مشکلات مردم را طی یک دوره چهار یا هشت ساله حل کرد و باید از ظرفیت‌های دیگر نیز استفاده کرد.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: دولت از بطن مردم است و نیازمند حمایت مردم برای برطرف سازی مشکلات است و مردم می‌توانند در قالب خیرین و بنگاه های اقتصادی دولت را در این راه همراهی و حمایت کنند.

همتی از بنگاه های اقتصادی فعال در استان هرمزگان خواست که به وظیفه اجتماعی خود عمل کنند و بیان داشت: به منظور تشویق بنگاه های اقتصادی توانمند و فعال در هرمزگان برای انجام مسئولیت اجتماعی خود به همراه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی جلسه ای برگزار خواهد شد.

وی به افتتاح این مجموعه برای پنج روستا اشاره کرد و گفت: خوشبختانه احداث مجتمع فرهنگی ورزشی موجب خوشحالی مردم پنج روستا در شهرستان بندرعباس شده است و این کار نمونه ای از انجام وظیفه اجتماعی از سوی شرکت پالایش نفت بندرعباس است.

شایان ذکر است؛ استاندار هرمزگان با حضور در روستای بلندو دبستان شش کلاسه و نمایشگاه صنایع دستی این روستا را نیز افتتاح کرد.

شماره خبر : ٦٥٩٥
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.