آخرین اخبار
اخبار > نقشه راه توسعه هرمزگان با کمک اساتید دانشگاه تدوین شود/دستگاه های اجرایی از کمک های علمی و فکری بسیج اساتید استفاده کنند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٥٩٢

تاریخ:1396/09/14


دکتر همتی در نشست با شورای مرکزی بسیج اساتید استان:
نقشه راه توسعه هرمزگان با کمک اساتید دانشگاه تدوین شود/دستگاه های اجرایی از کمک های علمی و فکری بسیج اساتید استفاده کنند

استاندار هرمزگان گفت: نقشه راه توسعه هرمزگان باید با کمک اساتید دانشگاهی تدوین شود و روسای کارگروه های بسیج اساتید باید در عرصه های مختلف این کارگروه ها را فعال کرده و بازوی مشورتی نهادهای اجرایی استان باشند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان، عنوان کرد: اساتید بسیجی از اقشار نخبه جامعه هستند که می توانند به دستگاه های اجرایی استان مشاوره و کمک های علمی و فکری ارائه دهند.

وی ادامه داد: اساتید دانشگاه ها باید تلاش کنند تا فارغ التحصیلان دانشگاه ها، افرادی مسئولیت پذیر برای تحول جامعه باشند.

استاندار هرمزگان افزود: نقشه راه توسعه هرمزگان باید با کمک اساتید دانشگاهی تدوین شود و روسای کارگروه های بسیج اساتید باید در عرصه های مختلف این کارگروه ها را فعال کرده و بازوی مشورتی نهادهای اجرایی استان باشند.

همتی با بیان اینکه دولت بستر را برای توسعه فعالیت های بخش خصوصی آماده کرده است، تصریح کرد: اگر دانشگاهیان از بخش خصوصی حمایت و پشتیبانی علمی داشته باشند شاهد تولید ثروت و ایجاد تحولات عظیم در استان هرمزگان خواهیم بود.

وی گفت: بدنه اداری و کارشناسی باید ارتباط خوبی با بخش خصوصی برقرار کند و نگرش حمایت از سرمایه گذار بخش خصوصی در تمامی سطوح ایجاد شود.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: اساتید دانشگاه، دانشجویان را به شکلی تربیت و آموزش دهند که پس از فارغ التحصیلی توانایی کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای خودش و دیگر افراد را داشته باشد.

شماره خبر : ٦٥٩٢
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.