آخرین اخبار
اخبار > تشکل های دانشجویی باید مطالبه گر و پرسشگر باشند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٥٧٩

تاریخ:1396/09/13


اکرمی در نشست با نمایندگان تشکل‌های سیاسی و صنفی دانشجویان استان:
تشکل های دانشجویی باید مطالبه گر و پرسشگر باشند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان مطالبه گری را متفاوت با پرخاشگری دانست و گفت: تشکل های دانشجویی باید مطالبه گر و پرسشگر باشند و این امر با پرخاشگری متفاوت است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست با نمایندگان تشکل‌های سیاسی و صنفی دانشجویان استان هرمزگان که به مناسبت روز دانشجو انجام شد، با بیان اینکه مجموعه استانداری هرمزگان از برگزاری مناظرات دانشجویی حمایت می کند، عنوان کرد: ما برگزاری این مناظرات را موجب رشد و بلوغ دانشجویان می دانیم.

وی اضافه کرد: برگزاری مسابقات مناظره دانشجویی موجب ایجاد رقابت و انگیزه در دانشجویان برای شرکت در مباحث علمی و پژوهشی می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان مطالبه گری را متفاوت با پرخاشگری دانست و بیان داشت: تشکل های دانشجویی باید مطالبه گر و پرسشگر باشند و این امر با پرخاشگری متفاوت است.

اکرمی تصریح کرد: نیازمند فعالیت بیشتر تشکل های سیاسی هستیم و یکی از حلقه های مفقوده ما در عرصه دانشجویی استفاده نکردن از تمامی ظرفیت‌های تشکل های دانشجویی است.

وی بر لزوم ارتباط مستقیم روسای دانشگاه ها با دانشجویان تاکید کرد و اظهار داشت: روسای دانشگاه ها می‌توانند با ارتباط مستقیم با دانشجویان از مشکلات مجموعه خود آگاه شوند و اقدامات لازم را برای برطرف سازی آنها انجام دهد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: دانشگاه ها محل پژوهش، علم و آموزش نیروی انسانی کارآمد است.

شماره خبر : ٦٥٧٩
.انتهای پیام


خروج




شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.