آخرین اخبار
اخبار > برنامه های کاهش آسیب های اجتماعی براساس اولویت بندی شاخص های هر محله اجرا شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٥٦٧

تاریخ:1396/09/12


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
برنامه های کاهش آسیب های اجتماعی براساس اولویت بندی شاخص های هر محله اجرا شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر لزوم تلاش برای کاهش آسیب های اجتماعی در هرمزگان، گفت: برای این کار ابتدا باید آسیب های چهارگانه اجتماعی براساس شاخص های دقیق خاص هر محله در استان شناسایی و اولویت بندی شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استان هرمزگان با بیان اینکه فراهم کردن امکان زیست شرافتمندانه، زندگی مطلوب را برای شهروندان جامعه در پی خواهد داشت، اظهار داشت: برنامه ریزی و سیاستگذاری علمی نشات گرفته از شناخت و معرفت دینی و علمی، عاملی در جهت فراهم کردن امکان زیست شرافتمندانه است.

وی ادامه داد: تربیت علنی در ادامه تربیت ذهنی است و همین طور آموزش غیرمستقیم در کنار آموزش های مستقیم برای تربیت انسان سالم الزام آور است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر لزوم تلاش برای کاهش آسیب های اجتماعی در هرمزگان، افزود: برای این کار ابتدا باید آسیب های چهارگانه اجتماعی براساس شاخص های دقیق خاص هر محله در استان شناسایی و اولویت بندی شود.

اکرمی بیان داشت: برای حل مشکلات ناشی از آسیب های اجتماعی باید از امکانات موجود به بهترین نحو استفاده کنیم چون در شرایط فعلی امکان جذب اعتبارات بسیار زیاد وجود ندارد.

در این نشست وضعیت حاشیه نشینی و محلات آسیب پذیر در استان هرمزگان مورد بررسی قرار گرفت.

شماره خبر : ٦٥٦٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.