آخرین اخبار
اخبار > ستادهاي سرمايه‌گذاري در شهرستان‌هاي هرمزگان فعال خواهند شد/نيروهاي شايسته و توانمند به‌كارگيري مي‌شوند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٤٢٥

تاریخ:1396/08/25


دکتر همتی در ديدار با جمعي از نخبگان و دانشگاهيان غرب استان:
ستادهاي سرمايه‌گذاري در شهرستان‌هاي هرمزگان فعال خواهند شد/نيروهاي شايسته و توانمند به‌كارگيري مي‌شوند

استاندار هرمزگان با تاكيد بر اينكه ستادهاي سرمايه‌گذاري در شهرستان‌هاي هرمزگان فعال خواهند شد، گفت: تمركز اصلي ما در بخش اقتصاد است و در اين زمينه حمايت‌هاي جدي از سرمايه‌گذاران خواهيم داشت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در ديدار با جمعي از نخبگان و دانشگاهيان غرب استان هرمزگان با بيان اينكه مناطق غربي هرمزگان از استعدادهاي بسياري برخوردار است، عنوان كرد: افراد توانمندي در اين منطقه حضور دارند كه در سازندگي اين منطقه و رفع مشكلات با حضور در عرصه‌هاي راهسازي، بيمارستان‌سازي، ساخت مدارس و دانشگاه‌ها و ديگر موارد نقش آفريني مي‌كنند.

وي با تاكيد بر اينكه بايد قدردان كار سرمايه‌گذاران و خيرين باشيم، افزود: اگر تمامي توانمندي‌هاي هرمزگان جمع و به كار گرفته شود و موانع از راه سرمايه‌گذاران برداشته شود هرمزگان در سال‌هاي آينده يكي از استان‌هاي پيش‌رو و پيشرفته در زمينه‌هاي مختلف خواهد بود.

استاندار هرمزگان ادامه داد: هرمزگان استاني ثروتمند و داراي منابع متعدد است و نبايد در اين استان بيكار داشته باشيم و اينكه از ساير شهرها براي كار به هرمزگان مي‌آيند نشان مي‌دهد اين استان استعداد بسياري دارد.

همتي با تاكيد بر اينكه ستادهاي سرمايه‌گذاري در شهرستان‌هاي هرمزگان فعال خواهند شد، تصريح كرد: تمركز اصلي ما در بخش اقتصاد است و در اين زمينه حمايت‌هاي جدي از سرمايه‌گذاران خواهيم داشت و سرمايه‌گذاران بايد بدانند كه دستگاه‌هاي دولتي در هرمزگان پشتيبان آنها هستند.

وي نقش دانشگاهيان و نخبگان در جامعه را بسيار مهم برشمرد و بيان داشت: اگر اين قشر خوب كار كنند و بتوانند مشكلات واقعي مردم را احصا و براي آن راهكار ارائه دهند، وضعيت جامعه بهتر خواهد شد.

استاندار هرمزگان با تاكيد بر اينكه در ايران اسلامي همه اقوام و مذاهب از جمله شيعه و سني از حقوق برابر برخوردار هستند، اظهار داشت: در استفاده از نيروها براي مناصب مختلف مبنا و ملاك ما شايستگي افراد است و در اين راستا از ظرفيت نيروهاي توانمند و شايسته شيعه و اهل سنت در هرمزگان استفاده مي‌شود.

همتي خاطرنشان كرد: ما همه زير چتر نظام جمهوري اسلامي ايران قرار داريم و اين نظام نيز به دنبال عزت مسلمانان و جايگاه رفيع جامعه اسلامي در جهان است.


شماره خبر : ٦٤٢٥
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.