آخرین اخبار
اخبار > سمينار هوش مالي و شم اقتصادي در هرمزگان برگزار می شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٤١٣

تاریخ:1396/08/23


مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان خبر داد:
سمينار هوش مالي و شم اقتصادي در هرمزگان برگزار می شود

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان گفت: سمينار يك روزه هوش مالي و شم اقتصادي با حضور ٧٠٠ نفر از فعالين اقتصادي استان هرمزگان در بندرعباس برگزار می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مسعود پاکزاد عنوان کرد: سمينار يك روزه مهارت هاي هوش مالي و شَم اقتصادي با همكاري خانه كيفيت ايرانيان و اداره کل جذب و حمایت از سرمايه گذاري استانداري  هرمزگان با حضور ٧٠٠ نفر از فعالين اقتصادي و كارآفريني استان برگزار می شود.

وی درخصوص زمان برگزاری این  سمینار، اظهار داشت: سمينار يك روزه هوش مالي و شم اقتصادي روز پنج شنبه هفته جاری 25 آبانماه راس ساعت 17:30 عصر در تالار شهید آويني بندرعباس با حضور علاقه مندان برگزار خواهد شد.

پاکزاد تصریح کرد: در این سمینار یک روزه دكتر همتي استاندار هرمزگان و مهندس مظاهري در جمع فعالان اقتصادی استان به ایراد سخنرانی می پردازند.

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت برگزاری این سمینار، گفت: اين نشست که با هدف توسعه ايده هاي جديد و خلاقانه در زمينه فعاليت هاي اقتصادي و كارآفريني با حضور علاقمندان، سنديكاها و مديران بخش خصوصي و دولتي برگزار می شود، خواهد توانست به ارتقاي آموزش و شيوه هاي نوين سرمايه گذاري و اقتصادي در استان كمك شایانی كند.

وی گفت: تلاش ها و زحمات مهندس فخري مديرعامل خانه كيفيت ايرانيان براي برپايي هر چه بهتر اين سمينار جای تقدیر و تشکر دارد.

شماره خبر : ٦٤١٣
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.