آخرین اخبار
اخبار > تصویب پرداخت 19 میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش به 22 واحد تولیدی در هرمزگان


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٤١١

تاریخ:1396/08/23


دکتر همتی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان:
تصویب پرداخت 19 میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش به 22 واحد تولیدی در هرمزگان

استاندار هرمزگان با اشاره به مصوبات شصت‌ویکمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان، گفت: در این نشست در مجموع پرداخت 19 میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش به 22 واحد تولیدی در هرمزگان مورد تصویب قرار گرفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در شصت‌ویکمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان که در شرکت پتروصنعت گامرون در شهرک صنعتی بندرعباس برگزار شد، فعال شدن واحدهای کوچک و متوسط را در رونق تولید بسیار موثر دانست و بیان داشت: پشتیبانی دستگاه‌های خدمات‌دهنده و همچنین بانک‌ها در این زمینه بسیار مهم است.

وی با اشاره به بازدید از پنج واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی شماره یک و دو بندرعباس، افزود: در این بازدیدها با مسائل و مشکلات این واحدها آشنا شدیم و برای رفع آنها باید در کارگروه رفع موانع تولید اقدام شود.

استاندار هرمزگان ادامه داد: برای کمک به سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان افزایش روند سرعت کارهای بانکی و پرداخت تسهیلات بسیار مهم است و باید این کمک‌ها به هنگام صورت گیرد تا انگیزه فعالان تولید نیز افزایش یابد.

همتی تصریح کرد: نتیجه فعال نگه داشتن واحدهای تولیدی کمک به رونق اشتغال و تولید است و از این رو باید به طور ویژه واحدهای تولیدی کوچک و متوسط را مورد توجه قرار دهیم.

وی با اشاره به مصوبات شصت‌ویکمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان، اظهار داشت: در این نشست در مجموع پرداخت 19 میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش به 22 واحد تولیدی در هرمزگان مورد تصویب قرار گرفت.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: برخی از واحدها نیز مشکلاتی دارند که به دستگاه‌های کشوری منعکس و رفع آن پیگیری خواهد شد.

شماره خبر : ٦٤١١
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.