آخرین اخبار
اخبار > میناب می تواند محور توسعه شرق هرمزگان باشد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٣٨٦

تاریخ:1396/08/21


استاندار هرمزگان در دیدار با امام جمعه میناب:
میناب می تواند محور توسعه شرق هرمزگان باشد

استاندار هرمزگان با بیان اینکه شهرستان میناب می تواند محور توسعه شرق استان هرمزگان باشد، گفت: با اجرای طرح های توسعه سواحل مکران آینده خوبی برای شرق هرمزگان رقم خواهد خورد و شهرستان میناب نیز به عنوان یک قطب مهم در این منطقه می تواند محور توسعه باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در دیدار با امام جمعه میناب با تاکید بر اینکه باید ذهن و نگرش مردم را نسبت به آینده پر از امید و نشاط کنیم، عنوان کرد: دشمن دائما در حال توطئه علیه ملت ایران است و تحریم های اقتصادی نیز در این راستا صورت گرفت که به لطف خداوند و هدایت های مقام معظم رهبری و همت و تلاش مردم و دولتمردان شاهد کم اثر شدن تحریم ها بوده ایم.

وی ادامه داد: دولت با محدودیت های منابع مالی مواجه است و اگر بتوانیم فکر و ایده و توانمندی مردم را به کار بگیریم شاهد رفع مشکلات خواهیم بود.

استاندار هرمزگان با اشاره به آغاز اجرای آئین نامه تجارت ملوانی در هرمزگان، تصریح کرد: برای توسعه فعالیت های صیادی و فعال شدن تعاونی های مرزنشینان نیز در هرمزگان برنامه داریم.

همتی با بیان اینکه شهرستان میناب می تواند محور توسعه شرق استان هرمزگان باشد، اظهار داشت: با اجرای طرح های توسعه سواحل مکران آینده خوبی برای شرق هرمزگان رقم خواهد خورد و شهرستان میناب نیز به عنوان یک قطب مهم در این منطقه می تواند محور توسعه باشد.

حجت الاسلام حسین معتمدی فر امام جمعه میناب نیز در این دیدار از نگاه جامع دکتر همتی استاندار هرمزگان به مسائل استان و طرح های و برنامه های جدید مدیریت عالی استان قدردانی کرد.

شماره خبر : ٦٣٨٦
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.