آخرین اخبار
اخبار > زمينه عمران و آباداني بيشتر جزيره ابوموسي فراهم مي‌شود/پرواز هواپيماي ATR به ابوموسي در برنامه است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٠٤٨

تاریخ:1396/07/20


استاندار هرمزگان در فرودگاه ابوموسي:
زمينه عمران و آباداني بيشتر جزيره ابوموسي فراهم مي‌شود/پرواز هواپيماي ATR به ابوموسي در برنامه است

استاندار هرمزگان گفت: بايد تلاش كنيم زمينه دسترسي و تردد مناسب و عمران و آباداني بيشتر جزيره ابوموسي فراهم شود و گردشگران نيز به اين جزيره زيبا مسافرت كنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی پس از حضور در فرودگاه جزيره ابوموسي كه به همراه مديرعامل شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران (هما) انجام شد، اظهار داشت: از 20 فروند هواپيماي جديد ATR كه پس از برجام خريداري شده، شش فروند تحويل گرفته شده و دو فروند از امروز در استان هرمزگان مستقر شد.

وي ادامه داد: اين هواپيماها با مركزيت بندرعباس در 10 مسير پروازي فعاليت خواهند شد كه پرواز هواپيماي ATR به مقصد ابوموسي نيز در برنامه قرار دارد.

استاندار هرمزگان با قدرداني از تمامي افرادي كه در جزيره ابوموسي مشغول كار و تلاش هستند، افزود: كساني كه در اين نقطه از ايران اسلامي در حال خدمت هستند، از آب‌هاي نيلگون خليج فارس پاسداري و صيانت مي‌كنند و موجب امنيت كشور مي‌شوند.

همتي بيان داشت: بايد تلاش كنيم زمينه دسترسي و تردد مناسب و عمران و آباداني بيشتر جزيره ابوموسي فراهم شود و گردشگران نيز به اين جزيره زيبا مسافرت كنند.

شماره خبر : ٦٠٤٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.