آخرین اخبار
اخبار > راه اندازي پروازهاي هواپيماهاي ATR گامي در راستاي توسعه هرمزگان است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٠٤٧

تاریخ:1396/07/20


دکتر همتی در فرودگاه بندرلنگه:
راه اندازي پروازهاي هواپيماهاي ATR گامي در راستاي توسعه هرمزگان است

استاندار هرمزگان گفت: راه اندازي پروازهاي هواپيماهاي ATR در راستاي توسعه هرمزگان و منطقه جنوب كشور بوده و كمك بسيار خوبي در اين راستا خواهد داشت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی پس از بازديد از فرودگاه بندرلنگه كه به همراه مديرعامل شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران (هما) انجام شد، اظهار داشت: امروز اولين پرواز نسل جديد هواپيماي ATR كه پس از برجام خريداري شده در هرمزگان انجام شد.

وي ادامه داد: دو فروند از اين نوع هواپيما در هرمزگان مستقر مي‌شود و در مسيرهاي درون استان هرمزگان و همچنين استان‌هاي همجوار تردد خواهد داشت كه استقرار اين هواپيماها كمك خوبي به مردم هرمزگان خواهد داشت.

استاندار هرمزگان با بيان اينكه هرمزگان در منطقه بسيار مهمي قرار دارد، افزود: نقش اين استان براي كشور استراتژيك است و بهترين موقعيت براي توسعه را دارد.

همتي تصريح كرد: راه اندازي پروازهاي هواپيماهاي ATR در راستاي توسعه هرمزگان و منطقه جنوب كشور بوده و كمك بسيار خوبي در اين راستا خواهد داشت.

وي با بيان اينكه در حال پيگيري براي توسعه دامنه فعاليت‌هاي تجاري و اقتصادي در هرمزگان هستيم، اضافه كرد: مردم هرچه قدر از اين پرواز راه اندازي شده استقبال بيشتري داشته باشند، موجب افزايش چنين پروازهايي در استان خواهد شد.

شماره خبر : ٦٠٤٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.