آخرین اخبار
اخبار > بررسي مسائل و مشكلات هشت شهرستان هرمزگان در ديدار استاندار با فرمانداران و ائمه جمعه


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٠٤١

تاریخ:1396/07/19بررسي مسائل و مشكلات هشت شهرستان هرمزگان در ديدار استاندار با فرمانداران و ائمه جمعه

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در نشست با فرمانداران، ائمه جمعه، خطیبان جمعه اهل سنت، شهرداران، روسای شوراي اسلامی و روسای ستاد دکتر روحانی در شهرستان‌هاي بندرخمير، ميناب، بندرلنگه، پارسيان، حاجي‌آباد، قشم، بستك و بندرعباس مسائل و مشكلات اين شهرستان‌ها را مورد بررسي قرار داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان در اين نشست‌ها بر استفاده از فرصت‌ها و ظرفیت‌های هر شهرستان تاکید كرد و بیان داشت: باید بتوان از ظرفیت‌های بالقوه استان استفاده کرد و نیازهای مردم هر شهرستان را مرتفع ساخت.

وی بر گسترش گردشگری در شهرستان‌های استان تاکید کرد و گفت: باید با توسعه حوزه گردشگری در شهرستان‌ها علاوه بر ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری، شهرستان‌های استان هرمزگان را به مردم کشور معرفی کرد.

همتي شهرستان‌های هرمزگان را دارای ظرفیت‌های بی‌نظیر دانست و عنوان کرد: بهره‌گیری‌ از این ظرفیت‌ها علاوه بر توسعه همه جانبه شهرستان‌ها، پیشرفت کشور را نیز به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه مردم در انتخابات 29 ارديبهشت باردیگر به دولت تدبیر و امید رای اعتماد دادند، اظهار داشت: مردم با وجود مشکلات در روز انتخابات پای صندوق‌های رای آمدند و دوباره به دولت تدبیر و امید اعتماد کردند باید با تمام توان زمینه را برای خدمت‌رسانی بيشتر به مردم فراهم سازیم.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: دولت به تنهایی نمی‌تواند تمامی مسائل را برطرف سازد و باید همه دست در دست هم دهند و پای کار بیایند تا مسائل و مشکلات را رفع كرد.

شماره خبر : ٦٠٤١
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.