آخرین اخبار
اخبار > شهرک‌های صنعتی چشم انداز روشني برای توسعه هرمزگان ايجاد كرده اند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٠٢٨

تاریخ:1396/07/18


رئوفی در آئین معرفی مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی هرمزگان:
شهرک‌های صنعتی چشم انداز روشني برای توسعه هرمزگان ايجاد كرده اند

معاون هماهنگی اموراقتصادی وتوسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: نواحی و شهرک‌های صنعتی می‌توانند یک چشم انداز روشن برای توسعه استان هرمزگان باشند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، علی رئوفی درآئین تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید شرکت شهرک‌های صنعتی استان هرمزگان ضمن قدردانی از زحمات بهمن غلامپور مدیرعامل سابق شرکت شهرکهای صنعتی استان، عنوان كرد: باید از تجربیات مدیران برای اداره بهتر امور و پیشبرد برنامه ها و اهداف سازمان بهره برد.

وی درهمین رابطه گفت: پرورش دادن نیروی انسانی توانمند برای جایگزینی،ابتکار وخلاقیت یک مدیر را درعرصه مدیریت  نشان می دهد.

رئوفی درخصوص اهمیت شرکت شهرکهای صنعتی استان بيان داشت: پتانسیل و توانمندی هرمزگان در صنعت، معدن وتجارت درسالهای اخیر ثابت شده است و وجود نواحی و شهرکهای صنعتی و همچنین جوانان تحصیل کرده می تواند یک چشم انداز روشن برای توسعه استان باشد.

معاون هماهنگی اموراقتصادی وتوسعه منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد : سمت و سوی ما باید درجهت تولید، صنعت و تجارت و همچنین کسب و کار باشد چرا که از دیرباز مبدا ومقصد مردم این استان تجارت و بازرگانی بود.

وی اظهارداشت: بخش خصوصی با استفاده ازدانش وعلم روز توانسته است درمدیریت هزینه و منابع فراتر از بخش دولتی عمل نمایدکه باید با برنامه ریزی این عقب ماندگی جبران گردد.

معاون هماهنگی اموراقتصادی وتوسعه منابع استانداری هرمزگان درپایان سخنان خود تصریح کرد: با توجه به توسعه روزافزون انواع فناوری ها باید به تجارت الکترونیک روی آورد زیرا روش های سنتی دیگر درجوامع امروزی جوابگوی نیازها نیست.

در پایان این مراسم سید امیر امیری زاد به عنوان مدیر عامل جدید شركت شهرک های صنعتی هرمزگان  معرفی و از خدمات بهمن غلامپور مدیرعامل سابق قدردانی شد.شماره خبر : ٦٠٢٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.