آخرین اخبار
اخبار > توجه به كودكان از الزامات داشتن جامعه اي سالم و پوياست


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٠٢٧

تاریخ:1396/07/18


اكرمي:
توجه به كودكان از الزامات داشتن جامعه اي سالم و پوياست

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان گفت: كودكان از سرمايه هاي ارزشمند جامعه و آينده يك كشور و ملت محسوب مي شوند كه توجه به اين قشر يكي از الزامات ضروري در راستاي داشتن جامعه اي سالم و پويا است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اكرمي در نشستي كه به مناسبت هفته ملي كودك در هرمزگان برگزار شد، اظهار داشت: هماهنگي بين دستگاهي خوبي در سال جاري صورت گرفته و برنامه هاي متنوعي را با دو رويكرد اصلي "برنامه براي كودك" و "برنامه درباره كودك" در حال برگزاري است.

وي افزود: يكي از اهداف اصلي برگزاري برنامه هاي اين هفته جلب توجه افكار عمومي نسبت به اهميت دوران كودكي و ويژگي ها، نيازها و خواسته هاي كودك امروز است.

وي گفت: كودكان از سرمايه هاي ارزشمند جامعه و آينده يك كشور و ملت محسوب مي شوند كه توجه به اين قشر يكي از الزامات ضروري در راستاي داشتن جامعه اي سالم و پويا است.

معاون سياسي امنيتي اجتماعي استاندار هرمزگان با بيان اينكه برنامه هاي فرهنگي مي بايست با هم افزايي اجرا شوند خاطر نشان كرد: دستگاه هاي متولي فرهنگ و آموزش متعدد هستند كه اين تعدد گاهي موجب موازي كاري و گاهي موجب عدم پيشرفت و انجام امور مي شود.

اكرمي تاكيد كرد: در اين زمينه استانداري به عنوان دستگاه نظارتي و حاكميتي نقش هماهنگ كننده را دارد و دستگاه ها اگر برنامه فرهنگي ملي در دست اجرا دارند مي بايست از طريق استانداري براي ايجاد هماهنگي و هم افزايي در راستاي بهره گيري حداكثري از امكانات موجود و برگزاري هر چه بهتر برنامه اقدام كنند.

وي تصريح كرد: در برنامه هفته ملي كودك دستگاه هايي همچون اداره كل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري، اداره كل امور بانوان و خانواده استانداري، فرهنگ و ارشاد اسلامي، نيروي انتظامي، آموزش و پروش، بسيج، صدا و سيماي مركزخليج فارس، دانشگاه علوم پزشكي، بهزيستي، كميته امداد امام خميني (ره)، محيط زيست، ميراث فرهنگي و گردشگري، سازمان تبليغات اسلامي، كتابخانه هاي عمومي، هلال احمر، مخابرات با محوريت كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان در برنامه هاي هفته ملي كودك در استان هرمزگان مشاركت و همكاري داشته اند.

برنامه هاي هفته ملي كودك از روز شنبه 15 مهرماه آغاز شده و تا پايان هفته ادامه دارد.

شماره خبر : ٦٠٢٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.