آخرین اخبار
اخبار > كارمندان استانداري در پيشرفت استان نقش تاثيرگذاري دارند/ارزيابي و سنجش دقيقي از وضعيت مديريتي صورت مي‌گيرد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٦٠٢٥

تاریخ:1396/07/18


دکتر همتی در نشست صميمي با كارمندان و كاركنان استانداري هرمزگان:
كارمندان استانداري در پيشرفت استان نقش تاثيرگذاري دارند/ارزيابي و سنجش دقيقي از وضعيت مديريتي صورت مي‌گيرد

استاندار هرمزگان گفت: نقش كارمندان استانداري در پيشرفت و توسعه استان بسيار تاثيرگذار است و ما قطعا از نظرات كارشناسي و ايده‌هاي كارمندان اين مجموعه در هرمزگان بيشتر استفاده خواهيم كرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست صميمي با كارمندان و كاركنان استانداري هرمزگان با تاكيد بر اينكه رفع مشكلات مطرح شده از سوي نمايندگان كارمندان استانداري را پيگيري خواهم كرد، بيان داشت: اراده براي حل اين مشكلات وجود دارد و براي اين كار كميته‌اي را در استانداري تعيين خواهيم كرد تا به طور منظم در جهت رفع مشكلات پرسنل پيگيري داشته باشد.

وي ادامه داد: بنده در هرجايي كه حضور داشته‌ام براي نيروي انساني اهميت بسياري قائل بوده‌ام چون اين فكر نيروي انساني است كه مي‌تواند به پيشبرد امور كمك كند و بايد براي كارمندان شرايطي را ايجاد كنيم كه در آرامش كار خود را انجام دهند.

استاندار هرمزگان افزود: هرمزگان استاني با فرصت‌ها و قابليت‌هاي بسيار است اما متاسفانه مشكلات و مناطق محرومي در اين استان وجود دارد كه در شان چنين استاني با اين همه ظرفيت نيست و اگر بتوانيم وظايف خود را خوب انجام دهيم بخش عظيمي از دغدغه‌هاي مردم رفع خواهد شد.

همتي جايگاه كارمندان استانداري به عنوان يك دستگاه حاكميتي را بسيار مهم برشمرد و اظهار داشت: بسياري از مردم توقع دارند، مشكلات آنها توسط استانداري پيگيري و رفع شود و كارمندان استانداري نيز در راهبري، نظارت و سياست‌گذاري دستگاه‌هاي اجرايي استان نقش بااهميتي دارند و به تناسب اين جايگاه بايد گام‌هاي خوبي برداريم.

وي گفت: جايگاه استانداري متفاوت از ساير دستگاه‌ها در استان است و بايد تلاش كنيم در حد و اندازه اين جايگاه مهم وظيفه خود را به درستي انجام دهيم.

استاندار هرمزگان با بيان اينكه براي تغييرات مديريتي تلاش خواهم كرد وضع موجود را به خوبي ارزيابي كنم، تصريح كرد: در اين راستا ارزيابي و سنجش دقيقي انجام خواهم داد تا اگر تغييري نيز صورت مي‌گيرد، موثر باشد و بتواند به بهبود خدمت‌رساني به مردم كمك كند.

همتي با تاكيد بر اينكه از ظرفيت نيروهاي شايسته و باورمند به سياست‌هاي دولت تدبير و اميد استفاده خواهيم كرد، افزود: نيروهاي تحصيل كرده و آماده به خدمت بسياري در استان وجود دارد و هركس بايد تلاش كند در هر جايگاهي از جمله مديريت و حتي كارشناس و ديگر امور قرار مي‌گيرد كار خود را به نحو احسن انجام دهد.

وي خاطرنشان كرد: نقش كارمندان استانداري در پيشرفت و توسعه استان بسيار تاثيرگذار است و ما قطعا از نظرات كارشناسي و ايده‌هاي كارمندان اين مجموعه در هرمزگان بيشتر استفاده خواهيم كرد.

در اين نشست، نمايندگان كارمندان بخش‌هاي مختلف استانداري هرمزگان دغدغه‌ها، مشكلات و نظرات مجموعه خود را مطرح كردند.

شماره خبر : ٦٠٢٥
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.