آخرین اخبار
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت آغاز سال تحصیلی 97–96


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٨٤٧

تاریخ:1396/07/01پیام استاندار هرمزگان به مناسبت آغاز سال تحصیلی 97–96

استاندار هرمزگان با صدور پیامی آغاز سال تحصیلی 97 – 96 و بازگشایی مدارس و دانشگاه ها را گرامیداشت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم
ن و القلم و ما یسطرون

ماه مهر، ماه جاری شدن باران علم و دانش بر فضای آموزشی کشور، شکوفا شدن گل های دانش در باغچه ایران اسلامی، نورانی شدن راه تدبیر و امید برای پیشرفت ایران پهناور و ماه شور و نشاط حاصل از فراگیری علم و در کنار هم بودن است.

بر خود وظیفه می دانم، صمیمانه ترین تبریک را به مناسبت آغاز فصل شکوفایی و دانایی به دانش آموزان، دانشجویان عزیز، صاحبان خرد و اندیشه و اساتید دانشگاه و معلمان دلسوز و متعهد و رهپویان طریق علم و معنویت استان هرمزگان، تقدیم نمایم.

به همه نوگلان و شکوفه های نورسته کلاس اول استان هرمزگان، که نخستین گام را برای فراگیری علم و دانش برداشته اند تبریک ویژه می گویم و برای آنها در سنگر مدرسه و فراگیری علم و دانش آرزوی سربلندی و موفقیت را دارم.

از همه دانشجویان و دانش آموزان پرتلاش استان انتظار دارم قدر این دوران پربرکت از عمر خویش را بدانند و با توکل به پروردگار متعال و تلاش و جدیت در فراگیری علم و دانش، راه خود را به سوی فردایی روشن بگشایند.

امید آن دارم که در سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» با عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و اهداف و اولویت های راهبردی دولت تدبیر و امید دوازدهم جناب آقای دکتر روحانی یعنی «آزادی، امنیت، آرامش و پیشرفت»  بتوانیم جایگاه علمی خود را در دنیا ارتقا دهیم و کشور عزیزمان را به صدر قله های افتخار برسانیم که این مهم با همت معلمان عزیز و دانش آموزان گرامی محقق خواهد شد.

در آغاز سال تحصیلی یاد و خاطره دانش آموز شهید استان هرمزگان، محمد یاسین روشی، زائر 10 ساله که در حادثه تروریستی در ناصریه عراق به شهادت رسید و همچنین دانش آموزان فرزانه استان که در حادثه واژگونی اتوبوس جان باختند را گرامی می دارم و برای تمامی  جویندگان علم، سلامت و موفقیت مسئلت می کنم.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

شماره خبر : ٥٨٤٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.