آخرین اخبار
اخبار > جمهوری اسلامی ایران در قلب مسلمانان نفوذ کرده است/ملت ایران جواب دندان‌شکنی به ترامپ داد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٨٤١

تاریخ:1396/06/31


استاندار هرمزگان:
جمهوری اسلامی ایران در قلب مسلمانان نفوذ کرده است/ملت ایران جواب دندان‌شکنی به ترامپ داد

استاندار هرمزگان گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران در قلب مسلمانان نفوذ کرده است و امید همه مسلمانان جهان جمهوری اسلامی ایران است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی پس از شرکت در نماز جمعه این هفته بندرعباس و حضور در راهپیمایی اعتراض به ترامپ رئیس جمهور آمریکا، بیان داشت: همه می‌دانند آمریکایی‌ها از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون از جمهوری اسلامی ایران شکست‌ خورده‌اند و در هر جا توطئه‌ای کردند، خنثی شد و به خودشان بازگشت که از این موضوع عصبانی هستند.

وی ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی ایران در قلب مسلمانان نفوذ کرده است و امید همه مسلمانان جهان جمهوری اسلامی ایران است.

استاندار هرمزگان افزود: به جهات مختلف ترامپ عصبانی است و جملات نسنجیده و نپخته‌ای را در سازمان ملل بیان کرد و امروز ملت عزیز ایران جواب دندان‌شکنی را همراه با مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور سر دادند.

همتی اضافه کرد: آمریکا می‌داند در مقابل ملت بزرگ و آزمون پس داده جمهوری اسلامی ایران برنمی‌آیند به همین علت رئیس‌جمهور آمریکا دائماً در حال عصبانیت است و امیدواریم با همین عصبانیت بمیرد.

وی گفت: مردم هرمزگان خیلی خوب امروز همگام با سراسر کشور در بندرعباس نیز در این آفتاب سوزان حضور پیدا کردند و مراسم باشکوه راهپیمایی خود را انجام دادند.

پس از پایان نماز جمعه بندرعباس، نمازگزاران با سردادن شعارهای "مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل" و "‌ای رهبر آزاده آماده ایم آماده" در راهپیمایی گسترده فریاد اعتراض به سخنان ترامپ در سازمان ملل شرکت کردند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

شماره خبر : ٥٨٤١
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.