آخرین اخبار
اخبار > دستور استاندار هرمزگان برای رسیدگی به مشکلات تیم قايقراني بانوان استان


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٨٣١

تاریخ:1396/06/29دستور استاندار هرمزگان برای رسیدگی به مشکلات تیم قايقراني بانوان استان

در پی مشکلات و عدم وضعیت مناسب تمرینات تیم قايقراني بانوان دراگون بوت بندرعباس، عدم اعزام تیم اژدها سواران به مسابقات باشگاهی کشور و شکستگی تنها قایق این رشته ورزشی در بندرعباس، استاندار هرمزگان دستور رسیدگی ویژه نسبت به این موضوع را صادر كرد.

 

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این خصوص بیان داشت: با انتخاب نماینده‌ای ویژه‌ای از وی خواسته‌ام که تمامی اتفاقات و مشکلات را استخراج و وضعیت رسیدگی آن را بررسی و گزارش لازم را به بنده ارسال کند.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه این استان از ظرفیت قرارگیری در جنب دریا برخوردار است، تصریح کرد: باید از این مزیت استفاده بهتری شود و به‌هیچ‌وجه خوشایند نیست در چنین استانی، ورزش قایقرانی و به‌طورکلی ورزش‌های آبی آن با مشکل مواجه باشد.

وی بابیان اینکه ورزش و حضور جوانان در این عرصه سبب ایجاد فضایی سالم همراه با تندرستی می‌شود، اضافه کرد: مسئولین ذیربط باید نسبت به این امر اهتمام بیشتری داشته باشند تا در آینده‌ای نزدیک شاهد رشد هرچه بیشتر ورزشکاران به‌ویژه در بخش بانوان باشیم.

همتی گفت: تمامی تلاش خود را خواهم کرد که در مدت خدمتم نسبت به ورزش و جایگاه آن در استان اهتمام بیشتری شود و هیچ ورزشکاری به دلیل نبود امکانات از صحنه ورزش دور نماند.

شماره خبر : ٥٨٣١
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.