آخرین اخبار
اخبار > نام و یاد دانش آموزان هرمزگانی جان‌باخته در حادثه واژگونی اتوبوس زنده نگه داشته شود/بخشی از مبلغ دیه فوت‌شدگان پرداخت شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٧٨١

تاریخ:1396/06/19


استاندار هرمزگان در دیدار با خانواده‌های دانش آموزان جان‌باخته در حادثه واژگونی اتوبوس:
نام و یاد دانش آموزان هرمزگانی جان‌باخته در حادثه واژگونی اتوبوس زنده نگه داشته شود/بخشی از مبلغ دیه فوت‌شدگان پرداخت شد

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش باید تعدادی از مدارس را به نام دانش آموزان جان‌باخته در حادثه واژگونی اتوبوس نامگذاری کند، گفت: این دانش آموزان، انسان‌های پاک و مطهری بودند که باید نام و یاد آنها را همواره زنده نگه داریم و ضمن نامگذاری مدارس، در شهرها نیز خیابان‌ها به نام آنها نامگذاری شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در دیدار با خانواده‌های دانش آموزان جان‌باخته در حادثه واژگونی اتوبوس با تسلیت به تمامی خانواده‌های داغدار این حادثه، بیان داشت: خداوند متعال به ما می‌فرماید در هنگام چنین مصیبت‌هایی صبر پیشه کنیم چون همه از خدا هستیم و به سوی او بازخواهیم گشت.

وی ادامه داد: این دانش آموزان عزیز و مربی آنها در راه کسب علم و دانش دچار چنین حادثه‌ای شده و جان خود را از دست دادند و قطعا در نزد خداوند متعال جایگاه والایی خواهند داشت.

استاندار هرمزگان افزود: تمامی ملت ایران از بروز این حادثه عزادار شدند و روسای قوا، وزرا، مسئولان عالی رتبه و سایر اقشار مردم نیز با خانواده‌های داغدیده ابراز همدردی کردند.

جادری تصریح کرد: براساس دستور کتبی رئیس جمهوری و وزیر کشور نخستین گزارش از این حادثه را به مراجع مربوط ارسال کردیم.

وی با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش باید تعدادی از مدارس را به نام این دانش آموزان نامگذاری کند، اظهار داشت: این دانش آموزان، انسان‌های پاک و مطهری بودند که باید نام و یاد آنها را همواره زنده نگه داریم و ضمن نامگذاری مدارس، در شهرها نیز خیابان‌ها به نام آنها نامگذاری شود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: امروز با پیگیری‌های صورت گرفته و همکاری خوب مدیران شرکت بیمه دانا بخشی از مبلغ دیه جان‌باختگان در قالب چک بانکی به خانواده‌ها تحویل داده می‌شود.

جادری گفت: هشت نفر از مصدومان این حادثه هنوز در بیمارستان‌های شیراز بستری هستند و مابقی مصدومان از بیمارستان مرخص شده‌اند که متناسب با آسیب مصدومان و براساس نظریه کارشناسان و پس از تکمیل پرونده‌ها، دیه مصدومان نیز پرداخت خواهد شد.

در پایان این دیدار بخشی از مبلغ دیه هفت دانش آموز و یک مربی که بر اثر حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگان جان خود را از دست دادند، در قالب چک بانکی به خانواده‌های آنها تحویل داده شد.


 
 
 
 
 
 
 

شماره خبر : ٥٧٨١
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.