آخرین اخبار
اخبار > وحدت مسلمانان عامل غلبه بر استکبار است/باید به ندای مظلومیت مسلمانان میانمار پاسخ دهیم


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٧٧٩

تاریخ:1396/06/18


استاندار هرمزگان:
وحدت مسلمانان عامل غلبه بر استکبار است/باید به ندای مظلومیت مسلمانان میانمار پاسخ دهیم

استاندار هرمزگان عامل غلبه بر استکبار همچون آمریکا و اسراییل را وحدت جامعه مسلمانان دانست و گفت: جنایات علیه مسلمانان میانمار و نسل کشی افراد بیگناه دردناک و حزن انگیز است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در جشن عید غدیر که در شهرستان بندر خمیر برگزار شد، عنوان کرد: عید غدیر آموزه ای فراتر از چراغانی معابر و جشن گرفتن است و باید تامل ویژه ای به مناسبت ها اسلامی از قبیل عیدغدیر، عید قربان و عاشورا داشته باشیم.

وی تثبیت رسالت الهی در جامعه را یکی از فلسفه های پدید آمدن غدیر عنوان کرد و افزود: ولایت در عید غدیر به مفهوم حکومت است و شخصیت برجسته و ممتاز حضرت علی(ع) در پیشوایی و رهبری باید الگو و نمونه قرار بگیرد.

استاندار هرمزگان عامل غلبه بر استکبار همچون آمریکا و اسراییل را وحدت جامعه مسلمانان دانست و تصریح کرد: جنایات علیه مسلمانان میانمار و نسل کشی افراد بیگناه دردناک و حزن انگیز است.

جادری گفت: فرسنگ ها از جامعه مسلمانان میانمار فاصله داریم اما با دعای خیر و ارسال کمک های بشر دوستانه می توانیم به ندای مظلومیت آنها پاسخ بدهیم.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

شماره خبر : ٥٧٧٩
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.