آخرین اخبار
اخبار > ديه جان‌باختگان و مصدومان حادثه واژگوني اتوبوس دانش آموزان به صورت كامل توسط بيمه دانا پرداخت مي‌شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٧٧٤

تاریخ:1396/06/15


در نشست استاندار هرمزگان با مدیران شركت بیمه دانا مطرح شد؛
ديه جان‌باختگان و مصدومان حادثه واژگوني اتوبوس دانش آموزان به صورت كامل توسط بيمه دانا پرداخت مي‌شود

پرداخت ديه جان‌باختگان و مصدومان حادثه واژگوني اتوبوس دانش آموزان در نشست استاندار هرمزگان با مدیران شركت بیمه دانا مورد پيگيري قرار گرفت و اين شركت به صورت كامل مبلغ ديه را پرداخت خواهد كرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در نشست با مدیران شركت بیمه دانا كه پیرامون پرداخت دیه فوت‌شدگان و مصدومان حادثه واژگوني اتوبوس دانش آموزان هرمزگان برگزار شد، عنوان كرد: بیمه دانا همکاری مناسبی در پرداخت ديه شهدا و مجروحين هرمزگاني حادثه تروريستي سامرا در سال گذشته داشت و این بار هم اقدامات خوبي را صورت داده است.

وي ادامه داد: حادثه واژگوني اتوبوس دانش آموزان هرمزگان موجب تاسف همه ملت ایران شد و رئیس جمهور نيز ما را مکلف به رسیدگی کرد و وزیر کشور نيز خواسته گزارشی از موضوع ارائه شود.

استاندار هرمزگان افزود: بیمه دانا بسيار سريع به اين موضوع ورود کرده تا حداقل خسارت‌های مادی اين حادثه جبران شود هرچند كه خسارت روحي و عاطفي اين حادثه به سادگي قابل جبران نيست.

جادري بيان داشت: اميدواريم با درايت و رسيدگي مناسب تا حدي بتوانيم درد خانواده‌هاي داغديده را التيام ببخشيم و بيمه در اين خصوص وظايف خود را به خوبي انجام دهد.

بيژن صادق نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا نيز در اين نشست با تسلیت جان‌باختن دانش آموزان هرمزگاني در حادثه واژگوني اتوبوس به مردم استان و خانواده متوفیان، بيان داشت: بيمه دانا تعهدات بیمه‌ای در قبال فوت شدگان و مصدومان اين حادثه دارد.

وي ادامه داد: براي پرداخت دیه فوت شدگان و مصدومان اين حادثه آمادگي كامل داريم تا تمام تعهدات خود را از نظر مالی در اسرع وقت انجام دهیم.

مدیرعامل بیمه دانا افزود: اميدواريم بتوانيم این خسارت را از لحاظ مالی جبران کنیم اما صدمات عاطفی اين حادثه قابل جبران نیست و باید از بروز چنین حوادثی جلوگیری کنیم.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

شماره خبر : ٥٧٧٤
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.