آخرین اخبار
اخبار > امانت داری شرط اساسی کار خبرنگاری است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٤٩٦

تاریخ:1396/05/22


دکتر جادری در نشست صمیمی با خبرنگاران:
امانت داری شرط اساسی کار خبرنگاری است

استاندار هرمزگان گفت: امانت داری شرط اساسی کار خبرنگاری محسوب می شود و کار خبرنگاری بسیار مهم و مسئولیت انتشار خبر بسیار سنگین است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در نشست صمیمی با خبرنگاران استان هرمزگان که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، با اشاره به اهمیت کار خبرنگاری و لزوم تجلیل از زحمات خبرنگاران، عنوان كرد: خبرنگاری کاری سخت است و باید مراقبت زیادی در این کار صورت گيرد.

وی ادامه داد: امانت داری شرط اساسی کار خبرنگاری محسوب می شود و کار خبرنگاری بسیار مهم و مسئولیت انتشار خبر بسیار سنگین است.

استاندار هرمزگان افزود: خبرنگاران نقش موثری در تقویت و رشد جامعه دارند و علاوه بر کار اطلاع رسانی کار تربیتی هم برعهده دارند.

جادری خاطرنشان کرد: از تلاش تمامی رسانه های استان هرمزگان قدردانی می کنم و امیدوارم برای ساختن استان همه با هم تلاش کنیم.

وی گفت: طرح های بزرگی در استان هرمزگان در حال اجرا و آماده سازی برای جهش عظیم توسعه است که خبرنگاران نقش موثری در اجرای مناسب این کار دارند.

در پایان این نشست از خانواده های شهید دقت از شهدای رسانه در هرمزگان و مرحوم کرمی، مرحوم فرج زاده و مرحوم دشتی از پیشکسوتان مطبوعات و همچنین خبرنگاران، عکاسان و فعالان رسانه ای استان هرمزگان تجلیل و قدردانی شد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

شماره خبر : ٥٤٩٦
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.