آخرین اخبار
اخبار > لزوم برنامه ریزی برای تسریع درتکمیل پروژه های نیمه تمام مدارس هرمزگان/خیرین مدرسه ساز با بذل مال خویش ایثارمی کنند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٤٥٦

تاریخ:1396/05/18


معاون استاندار هرمزگان در آئین معارفه سرپرست اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان:
لزوم برنامه ریزی برای تسریع درتکمیل پروژه های نیمه تمام مدارس هرمزگان/خیرین مدرسه ساز با بذل مال خویش ایثارمی کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: با توجه به اقلیم خاص هرمزگان باید نسبت به تکمیل پروژه های نیمه تمام مدارس استان برای جلوگیری از اتلاف منابع اقدام کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، علی رئوفی در آئین معرفی سرپرست جدید اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان هرمزگان با قدردانی از تلاشهای انجام شده دراحداث فضای آموزشی استاندارد در استان، بیان داشت: اگر در نوسازی مدارس خدمات به نحو شایسته و مطلوب انجام شود یک موفقیت برای دولت است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی  وتوسعه منابع استانداری هرمزگان با اشاره به پروژه های دردست اجرا و ضرورت برنامه ریزی برای تسریع در تکمیل آنها افزود: هرمزگان اقلیم خاصی دارد و هر چه زمان پروژه های دردست اجرا طولانی تر شود  بیشتر آسیب می بیند.

وی در همین رابطه افزود: برای تکمیل پروژه های عمرانی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان باید هم خیرین و هم دولت حمایت لازم را صورت دهند تا این طرح ها به اتمام برسد.

معاون هماهنکی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با اشاره به خدمات خیرین مدرسه ساز اظهار داشت: کسی که سرمایه اش را در راه مدرسه سازی هزینه می کند ایثار کرده است و باید بنحو شایسته از آنان تجلیل کرد.

رئوفی با اشاره به خدمات دولت و اهداف پیش روی دولت دوازدهم خاطرنشان کرد: اهداف این دولت افزایش تولید و اشتغال و حرکت بر مبنای اقتصاد مقاومتی است.

وی در همین رابطه افزود: دولت در نیمه راه هست و بازگشت به عقب نخواهد داشت و هدف مهم این دولت ایجاد نظام جامع تامین اجتماعی و رشه کن شدن فقر می باشد و همه باید تلاش کنیم تا این هدف تحقق یابد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع ستانداری هرمزگان با تاکید بر تعهد مدیران به برنامه های دولت تدبیر و امید خاطرنشان کرد: مدیران استان باید به برنامه های دولت دوازدهم متعهد باشند و در راستای تحقق اهداف دولت برنامه ریزی و تلاش  کنند.

وی اظهار داشت: مدیران برای گره گشایی از مشکلات مردم استان باید همت و تلاش خود را مضاعف کنند و در چهار سال پیش رو خود برای برای ایجاد تحولات اساسی در استان با کار و تلاش شبانه روزی آماده کنند.

معاون هماهنگی اموراقتصادی وتوسعه منابع استانداری هرمزگان د با اشاره به اهمیت پذیرش مسئولیت گفت: مسئولیت یک نعمت الهی و امانتی است که به افراد سپرده می شود قدر این موهبت الهی را باید بدانیم .

در پایان این مراسم که با حضور هاشمی نسب معاون فنی سازمان نوسازی و تجهیزمدارس کشور، برگزار شد از زحمات حمید هراتی قوی سرپرست سابق اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس هرمزگان قدردانی و نوید احمدی به عنوان سرپرست جدید اداره کل نوسازی وتجهیز مدارس استان هرمزگان معرفی شد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

شماره خبر : ٥٤٥٦
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.