آخرین اخبار
اخبار > گام های بلندی در صنایع دریایی برداشته ایم


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٤٥٤

تاریخ:1396/05/18


دکتر جادری در آئین افتتاح طرح حوض های خشک کشتی سازی:
گام های بلندی در صنایع دریایی برداشته ایم

استاندار هرمزگان گفت: طی چهار سال اخیر تلاش های شبانه روزی و مجدانه ای در صنعت کشتی سازی در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران در بندرعباس انجام شد و امروز در صنایع دریایی گام های بلندی برداشته ایم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در آئین افتتاح طرح حوض های خشک تعمیرات و نوسازی کشتی در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) با قدردانی از زحمات مهندس محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، عنوان کرد: مهندس نعمت زاده تعصب فراوانی نسبت به تولید ملی داشته و انسان غیوری نسبت به کشور و صنعت است.

وی ادامه داد: اینکه امروز مهندس نعمت زاده به عنوان پدر صنعت، پتروشیمی و صنایع دریایی ایران معروف است به دلیل تلاش های شبانه روزی بوده و ایشان همواره در کنار تولیدکنندگان بوده است.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه کشور ما غنی است و منابع بسیاری دارد، اظهار داشت: حلقه مفقوده ای میان صنعت و دانشگاه وجود دارد که باید این حلقه وصل و تقویت شود.

جادری بیان داشت: نیاز است از حالت سنتی در تجارت، تولیدات و فروش مواد معدنی خارج شویم به سمت تکنولوژی و فناوری های جدید برویم.

وی گفت: طی چهار سال اخیر تلاش های شبانه روزی و مجدانه ای در صنعت کشتی سازی در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران در بندرعباس انجام شد و امروز در صنایع دریایی گام های بلندی برداشته ایم.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

شماره خبر : ٥٤٥٤
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.