آخرین اخبار
اخبار > ناوگان حمل و نقل كشتيراني در هرمزگان تقويت شود/لزوم توسعه صنعت بانكرينگ


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٤٥٢

تاریخ:1396/05/18


استاندار هرمزگان در ديدار مديرعامل كشتيراني:
ناوگان حمل و نقل كشتيراني در هرمزگان تقويت شود/لزوم توسعه صنعت بانكرينگ

استاندار هرمزگان گفت: توسعه صنعت بانكرينگ و تقويت ناوگان حمل و نقل كشتيراني در استان هرمزگان از موارد بسيار مهمي است كه بايد پيگيري شود.

 

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در ديدار با مديرعامل كشتيراني جمهوري اسلامي ايران، عنوان كرد: آماده همكاري با كشتيراني در جهت اجراي پروژه هاي مهم و بزرگ اين مجموعه در استان هرمزگان هستيم.

وي ادامه داد: پيشنهادات كشتيراني در كارگروه هاي تخصصي استان هرمزگان مطرح و مورد بررسي قرار مي گيرد تا به شكل مناسبي اجرايي شوند.

استاندار هرمزگان تصريح كرد: توسعه صنعت بانكرينگ و تقويت ناوگان حمل و نقل كشتيراني در استان هرمزگان از موارد بسيار مهمي است كه بايد پيگيري شود.

مديرعامل كشتيراني جمهوري اسلامي ايران نيز در اين ديدار بيان داشت: كشتيراني پروژه هاي مهمي را در هرمزگان در دست اجرا و مديريت دارد.

دکتر محمد سعیدی افزود: در راستاي تقويت ناوگان حمل و نقل كشتيراني و حضور در حوزه هاي اپراتوري بنادر در هرمزگان آماده همكاري هستيم.

وي گفت: هرمزگان از مناطق بسيار مهم كشور به لحاظ بندري و دريايي محسوب مي شود و بر اين اساس پروژه هاي بزرگي براي اين استان در نظر داريم.

شماره خبر : ٥٤٥٢
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.