آخرین اخبار
اخبار > فراخوان بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با عنوان «نماز و فضای مجازی» منتشر شد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٤٥١

تاریخ:1396/05/18


قائم مقام استاندار هرمزگان در اجلاس سراسری نماز خبر داد:
فراخوان بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با عنوان «نماز و فضای مجازی» منتشر شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان و قائم مقام استاندار در اجلاس سراسری نماز گفت: فراخوان بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با عنوان «نماز و فضای مجازی» به میزبانی استان هرمزگان از سوی ستاد اقامه نماز کشور منتشر شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، علی رئوفی در این رابطه عنوان كرد: فراخوان بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با عنوان «نماز و فضای مجازی» از سوی ستاد اقامه نماز کشور به منظور جریان‌سازی و نهضت تولید محتواهای متنوع در زمینه نماز و توزیع در بین مخاطبان منتشر شده  است و فعالان فضای مجازی، نخبگان، حوزویان و دانشگاهیان، صاحبنظران و متخصصین حوزه فناوری اطلاعات و تولید و نشر محتوای دیجیتال از مخاطبان این فراخوان هستند.

وی بیان داشت: شناسایی، سازماندهی، تشویق و ترغیب فعالان فضای مجازی در زمینه ترویج نماز؛  تولید و نشر محتواهای فاخر نمازی در فضای مجازی و ایجاد بانک ایده و تجربیات موفق در زمینه تولید و توزیع محتواهای نماز درفضای مجازی از اهداف این فراخوان است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در خصوص محور های این فراخوان گفت: محورهای این فراخوان تولید محتوای نمازی برگرفته از آیات و روایات شامل آثار نمایشی( پو یانمایی، موشن گرافیک ، رئال، گیف )، طرحهای گرافیکی( تابلو مقاله، پوستر، اینفوگرافیک)، پادکست‌های صوتی و استیکرهای نمازی است.

رئوفی گفت: تولید نرم افزارهای تلفن همراه و را یانه‌ای از جمله  بازی و سرگرمی، فرهنگی و آموزشی، چند رسانه‌ای از جمله محورهای دیگر این فراخوان است.

قائم مقام استاندار هرمزگان در اجلاس سراسري نماز بیان داشت : توزیع و نشر محتواهای نمازی از دیگر محورهای این فراخوان است که شامل شبکه‌سازی موضوع نماز در شبکه‌های اجتماعی در بین اشخاص حقیقی و حقوقی( وبگاه ها و نرم افزارهای تعاملی تلفن همراه)، نشر محتواهای نمازی از طریق ساخت وب سایت های تخصصی نماز، ایجاد کانال‌ها و گروه‌های تخصصی نماز در نرم افزارهای پیام رسان تلفن همراه، اشتراک گذاری و باز نشر محتوای نمازی در وبگاه‌ها و شبکه‌های اجتماعی تحت وب و نرم افزارهای تعاملی تلفن همراه می باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا پانزدهم آبان ماه سال جاری از طریق سامانه www.namazportal.ir ارسال و دهم آذرماه 96 نتایج را از طریق همین پرتال پیگیری کنند و به آثار برگزیده رتبه های اول تا سوم در هر موضوع از محورهای فراخوان، هدایای نقدی به همراه لوح تقدیر در جلاس سراسری نماز به میزبانی هرمزگان تقدیم خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد: علاقه مندان می توانند  برای آگاهی بیشتر از جزئیات این فراخوان به سایت www.namaz.ir و کانال تلگرامی namaz_ir@ مراجعه نمایند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

شماره خبر : ٥٤٥١
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.