آخرین اخبار
اخبار > خبرنگاران نقش مهمی درمعرفی ظرفیت های هرمزگان دارند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٤٤٨

تاریخ:1396/05/17


رئوفی در آیین گرامیداشت روز خبرنگار در صداوسیمای مرکز خیج فارس:
خبرنگاران نقش مهمی درمعرفی ظرفیت های هرمزگان دارند

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: خبرنگاران با نشان دادن توانمندی ها و ظرفیت های هرمزگان می توانند سرمایه گذاران داخلی و خارجی را به استان جذب کنند و نقش مهمی درمعرفی ظرفیت های هرمزگان دارند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، علی رئوفی در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در صداوسیمای مرکز خلیج فارس، افزود: رسانه ها در دنیای امروز نقش تحلیل گر ، مفسر و منتقد دارند.

وی تصریح کرد: فردی که کار رسانه ای انجام می دهد باید علاوه بر دانش ، اخلاق حرفه ای را رعایت کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان ادامه داد: در خبرنگاری باید منابع خبری برای تفکیک خبر نادرست از درست موثق و قابل اعتماد باشد.

رئوفی افزود: خبرنگاران با نشان دادن توانمندی ها و ظرفیت های هرمزگان می توانند سرمایه گذاران داخلی و خارجی را به استان جذب کنند.

وی گفت: هیچ کدام از رسانه ها نفوذ صداوسیما در جامعه را ندارند و این نقش مهم این رسانه را نشان می دهد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

شماره خبر : ٥٤٤٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.