آخرین اخبار
اخبار > سهم بخش خصوصی در اقتصاد باید افزایش یابد/قوی شدن بخش خصوصی منجر به رفع مشکلات می شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٤٤٧

تاریخ:1396/05/17


دکتر جادری در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان:
سهم بخش خصوصی در اقتصاد باید افزایش یابد/قوی شدن بخش خصوصی منجر به رفع مشکلات می شود

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه اساس کار ما باید قوی شدن بخش خصوصی باشد، گفت: سهم بخش خصوصی در اقتصاد باید افزایش یابد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان هرمزگان با تاکید بر اینکه باید فضا را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی اطمینان بخش کنیم، عنوان کرد: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و به نتیجه رسیدن برجام امید خوبی ایجاد شد و سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری در کشور ترغیب شده اند.

وی ادامه داد: کشور ما از امنیت خوبی برخوردار است و در حال تنظیم روابط خود با دنیا هستیم و باید بخش خصوصی قوی داشته باشیم تا دولت بتواند مشکلات مردم را حل کند.

استاندار هرمزگان افزود: بخش خصوصی باید میدان دار اقتصاد باشد تا اشتغال و تولید ایجاد شود و دولت نیز سیاست گذاری، برنامه ریزی و هدایت کند.

جادری با تاکید بر اینکه اساس کار ما باید قوی شدن بخش خصوصی باشد، تصریح کرد: در حال حاضر سهم بخش خصوصی در اقتصاد کشور کمتر از 20 درصد است و اگر می خواهیم بخش خصوصی قوی داشته باشیم باید این رقم به بیش از 50 درصد برسد.

وی با بیان اینکه استان هرمزگان از فرصت ها و جغرافیای استثنایی برخوردار است، اظهار داشت: نیاز است موانع موجود در زمینه توسعه تجارت خارجی در استان بررسی و رفع شود.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

شماره خبر : ٥٤٤٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.