آخرین اخبار
اخبار > خبرنگاری از مشاغل مهم و اثرگذار در پیشرفت جامعه است/خبرنگاران هرمزگان تلاش مجدانه ای برای رشد و پویایی این استان داشته اند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٤٣٣

تاریخ:1396/05/17


استاندار هرمزگان با تبریک روز خبرنگار:
خبرنگاری از مشاغل مهم و اثرگذار در پیشرفت جامعه است/خبرنگاران هرمزگان تلاش مجدانه ای برای رشد و پویایی این استان داشته اند

استاندار هرمزگان گفت: خبرنگاری از مشاغل مهم و اثرگذار در رشد و پیشرفت جامعه است و بخش مهمی از دستاوردهای کشور ما در راه رسیدن به توسعه نیز مرهون تلاش فعالان مطبوعاتی و رسانه ای بوده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری با تبریک و گرامیداشت 17 مرداد روز خبرنگار، عنوان کرد: 17 مرداد به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است که بیانگر رشادت و فداکاری اصحاب قلم و رسانه در بیان حقایق و رساندن آگاهی به جامعه است.

وی ادامه داد: شهید صارمی در راه اطلاع رسانی صادقانه به آحاد ملت تا آخرین قطره خون ایستادگی نمود و در این راه به شهادت رسید که بی شک این شهید بزرگوار، الگویی بی بدیل برای خبرنگاران ایران اسلامی است.

استاندار هرمزگان آگاهی بخشی به اقشار مختلف مردم را از ارکان مهم مردم سالاری دینی برشمرد و افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی و برپایی نظام جمهوری اسلامی با اراده ملت ایران، مردم سالاری دینی تحقق یافت و در این میان مطبوعات و رسانه ها از ارکان اساسی مردم سالاری دینی بوده اند.

جادری اظهار داشت: مطبوعات و رسانه ها در ایران اسلامی پس از پیروزی انقلاب اسلامی رشد کمی و کیفی چشمگیری یافته اند و شاهد پیشرفت قابل توجه فعالان حرفه خبرنگاری در کشورمان بوده ایم که ضمن اطلاع رسانی از فعالیت ها و دستاوردها، در جهت رفع ایرادات و مشکلات نیز نقدهای سازنده ای را به رشته تحریر درآورده اند.

وی گفت: خبرنگاری از مشاغل مهم و اثرگذار در رشد و پیشرفت جامعه است و بخش مهمی از دستاوردهای کشور ما در راه رسیدن به توسعه نیز مرهون تلاش فعالان مطبوعاتی و رسانه ای بوده است.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان با اشاره به رویکردهای دولت تدبیر و امید در عرصه رسانه، تصریح کرد: این دولت طی چهار سال اخیر با اعتقاد راسخ نسبت به اهمیت جایگاه خبرنگاران و رسانه ها، برای بهبود وضعیت اطلاع رسانی و گسترش فعالیت های مطبوعاتی و افزایش امنیت شغلی و بیمه خبرنگاران تلاش کرد و این مسیر را در آینده نیز تداوم می بخشد.

جادری خاطرنشان کرد: با توجه به توسعه روزافزون فضای مجازی، دولت یازدهم با اقدامات خود شرایط دسترسی بخش عمده ای از جامعه به این فضا را مهیا کرد و امروزه بخش عمده ای از اطلاع رسانی و آگاهی بخشی توسط خبرنگاران در این فضا صورت می گیرد که این امر کمک موثری به سرعت انتقال اطلاعات و بهبود روند کار خبرنگاران در مطبوعات و خبرگزاري ها داشته است.

وی بیان داشت: اینجانب فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی فعالان این عرصه به خصوص خبرنگاران و تلاشگران عرصه رسانه در استان هرمزگان که تلاش مجدانه ای برای رشد و پویایی این استان داشته اند، تبریک می گویم و ضمن قدردانی از زحمات خبرنگاران، برای این قشر آرزوی موفقیت بیشتر دارم.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

شماره خبر : ٥٤٣٣
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.