آخرین اخبار
اخبار > سازمان های مردم نهاد نقش بی بدیلی در گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر دارند/ایجاد اشتغال برای بهبود یافتگان از اعتیاد مورد توجه قرار گیرد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٢٦٢

تاریخ:1396/04/25


اکرمی در همایش گفتمان سازی اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر:
سازمان های مردم نهاد نقش بی بدیلی در گفتمان سازی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر دارند/ایجاد اشتغال برای بهبود یافتگان از اعتیاد مورد توجه قرار گیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: سازمان های مردم نهاد نقش بی بدیلی در اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر و بسترسازی، گفتمان سازی و فرهنگ سازی در این عرصه دارند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در همایش گفتمان سازی اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر که به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر برگزار شد، عنوان کرد: سازمان های مردم نهاد نقش بی بدیلی در اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر و بسترسازی، گفتمان سازی و فرهنگ سازی در این عرصه دارند.

وی ادامه داد: با همکاری سازمان های مردم نهاد، می توان برنامه های اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر در میان آحاد مختلف جامعه را تقویت کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر لزوم توجه به ایجاد اشتغال برای بهبود یافتگان از اعتیاد به مواد مخدر تاکید کرد و افزود: فرد بهبود یافته از اعتیاد پس از تحمل سختی های فراوان، در گام نخست با مشکل امرار معاش مواجه می شود که باید در راستای تکمیل چرخه درمان اعتیاد، اشتغال افراد بهبود یافته نیز مورد توجه قرار گیرد.

اکرمی تصریح کرد: می توان در این زمینه به کارفرمایانی که اقدام به جذب افراد بهبود یافته از اعتیاد می کنند، تسهیلات مناسبی ارائه داد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

شماره خبر : ٥٢٦٢
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.