آخرین اخبار
اخبار > هدف تامین اجتماعی برپایی عدالت است/بخش عمده ای از افراد جامعه به تامین اجتماعی امید دارند


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٢٥٢

تاریخ:1396/04/24


دکتر جادری در مراسم تقدیر از کارکنان و بازنشستگان تامین اجتماعی:
هدف تامین اجتماعی برپایی عدالت است/بخش عمده ای از افراد جامعه به تامین اجتماعی امید دارند

استاندار هرمزگان هدف تامین اجتماعی را برپایی عدالت دانست و گفت: وجود عدالت موجب بالندگی یک جامعه می شود که تامین اجتماعی در این زمینه نقش بسیار مهمی دارد.

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در مراسم تقدیر از کارکنان، بازنشستگان و خانواده های شاهد تامین اجتماعی هرمزگان که به مناسبت هفته تامین اجتماعی برگزار شد، عنوان کرد: سازمان بزرگ تامین اجتماعی خدمات بسیار گسترده و ارزنده ای به اقشار مختلف از جمله اقشار ضعیف جامعه ارائه می دهد.

وی ادامه داد: تامین اجتماعی مجموعه ای خدوم است که در جهت تامین رفاه و امنیت اجتماعی جامعه کار می کند و اقدامات بسیار خوبی در سطح استان و کشور انجام می دهد.

استاندار هرمزگان اقدامات تامین اجتماعی را پایه و اساس بسیاری از امور مهم دانست و بیان داشت: بیش از 50 درصد جمعیت کشور زیر پوشش تامین اجتماعی هستند و بخش عمده ای از افراد جامعه به تامین اجتماعی امید دارند.

جادری خاطرنشان کرد: امروز با مدیریت بسیار خوب صورت گرفته در دولت تدبیر و امید، سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک نقطه اتکا برای رفع محرومیت و جبران خسارات وارده به جامعه محسوب می شود.

وی هدف تامین اجتماعی را برپایی عدالت دانست و تصریح کرد: وجود عدالت موجب بالندگی یک جامعه می شود که تامین اجتماعی در این زمینه نقش بسیار مهمی دارد.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه امروز نیازمند کار و مدیریت جهادی هستیم، اظهار داشت: تامین اجتماعی می تواند ایده های نو را عملیاتی کند و در این عرصه با توجه به درآمدهایی که این سازمان دارد، می تواند بخشی از آنها برای ایجاد کارهای اقتصادی مستمر سرمایه گذاری کند و افراد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی نیز از این کارهای اقتصادی بهره ببرند.

جادری اضافه کرد: در زمینه درمان نیز تامین اجتماعی با احداث بیمارستان ها و مراکز درمانی مختلف، خدمات مناسبی را ارائه می دهد.


شماره خبر : ٥٢٥٢
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.