آخرین اخبار
اخبار > وحدت و همدلی میان مجموعه اوقاف هرمزگان استمرار داشته باشد/سنت حسنه وقف در پیشبرد بسیاری از کارها موثر است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٢٥٠

تاریخ:1396/04/24


دکتر جادری در دیدار با کارکنان و مدیران اداره کل اوقاف و امورخیریه استان:
وحدت و همدلی میان مجموعه اوقاف هرمزگان استمرار داشته باشد/سنت حسنه وقف در پیشبرد بسیاری از کارها موثر است

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه وحدت و همدلی و یکرنگی میان مجموعه اوقاف هرمزگان باید استمرار داشته باشد، گفت: اوقاف یک دستگاه فرهنگی و دینی است و سنت حسنه وقف می تواند در پیشبرد بسیاری از کارها در کشور موثر باشد و نیاز است نسبت به ترویج این امر بیش از گذشته اهتمام شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در دیدار با کارکنان و مدیران اداره کل اوقاف و امورخیریه استان هرمزگان کسب رتبه برتر این اداره کل در سطح کشور را نشان از تلاش مجدانه دستگاه اوقاف هرمزگان دانست و ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های کارکنان اداره کل اوقاف هرمزگان، بیان داشت: یک مجموعه زمانی می تواند نتیجه بگیرد و موفق باشد که همه اعضای آن با هم همکاری داشته باشند.

وی ادامه داد: تحمل یکدیگر در انجام وظایف درون دستگاهی به ارتقا جایگاه آن دستگاه کمک می کند و ما می خواهیم هماهنگی و وحدت در دستگاه های اجرایی حاکم باشد.

استاندار هرمزگان افزود: موفقیت دستگاه اوقاف هرمزگان مرهون کار تک تک کارکنان و اعضای آن است و حاصل شدن این موفقیت به دلیل آرامشی است که برای کار فراهم شده است.

جادری خاطرنشان کرد: اوقاف در زیرمجموعه دستگاه های دولتی تعریف می شود و موفقیت هرکدام از دستگاه های دولتی هرمزگان برای استان مایه افتخار است.

وی با تاکید بر اینکه وحدت و همدلی و یکرنگی میان مجموعه اوقاف هرمزگان باید استمرار داشته باشد، اظهار داشت: اوقاف یک  دستگاه فرهنگی و دینی است و سنت حسنه وقف می تواند در پیشبرد بسیاری از کارها در کشور موثر باشد و نیاز است نسبت به ترویج این امر بیش از گذشته اهتمام شود.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

شماره خبر : ٥٢٥٠
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.