آخرین اخبار
اخبار > کسب جام اخلاق مسابقات کشوری نشانه قهرمان بودن اعضای تیم فوتسال استانداری هرمزگان است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٥٢٢٩

تاریخ:1396/04/19


دکتر جادری در دیدار اعضای تیم فوتسال استانداری هرمزگان:
کسب جام اخلاق مسابقات کشوری نشانه قهرمان بودن اعضای تیم فوتسال استانداری هرمزگان است

استاندار هرمزگان گفت: کسب جام اخلاق مسابقات کشوری افتخاری بزرگ و نشانه قهرمان بودن اعضای تیم فوتسال استانداری هرمزگان است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در دیدار با اعضای تیم فوتسال استانداری هرمزگان از اعضای این تیم به دلیل حضور موفق و کسب جام اخلاق مسابقات فوتسال استانداری های سراسر کشور قدردانی کرد.

وی ادامه داد: کسب جام اخلاق در میان 29 تیم حاضر در این مسابقات افتخاری بزرگ و نشانه قهرمان بودن اعضای تیم فوتسال استانداری هرمزگان است.

استاندار هرمزگان افزود: برنده واقعی در ورزش فرد یا تیمی است که اخلاق را رعایت کند و هرکس اخلاق را رعایت کند، قهرمان است.

جادری اظهار داشت: امیدوارم اعضای این تیم در دیگر مسابقات نیز با رعایت اخلاق، موفقیت های بیشتری کسب کنند.

در این دیدار که علی رئوفی معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان و حسن سالاری سرپرست تیم فوتسال استانداری هرمزگان حضور داشتند، استاندار هرمزگان با اهدای هدایایی از اعضای این تیم قدردانی کرد و جام اخلاق مسابقات نیز به استاندار هرمزگان اهدا شد.

شایان ذکر است؛ مسابقات فوتسال کارکنان وزارت کشور، استانداری ها و فرمانداری های سراسر کشور با حضور 29 تیم در شهر ساری استان مازندران برگزار شد.

تیم فوتسال استانداری هرمزگان در میان هشت برتر این مسابقات قرار گرفت و جام اخلاق مسابقات را نیز در مراسم اختتامیه که با حضور وزیر کشور برگزار شد، دریافت کرد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

شماره خبر : ٥٢٢٩
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.