آخرین اخبار
اخبار > تبليغ براي حضور حداكثري مردم در انتخابات مصداق معروف در جامعه است/لزوم استفاده از ظرفيت فضاي مجازي براي ترويج فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٤٧٥١

تاریخ:1396/01/30


معاون امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان:
تبليغ براي حضور حداكثري مردم در انتخابات مصداق معروف در جامعه است/لزوم استفاده از ظرفيت فضاي مجازي براي ترويج فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان گفت: ترغيب و تشويق مردم براي حضور حداكثري در انتخابات مصداق مهم امر به معروف است كه باعث اعتلاي نظام اسلامي در عرصه جهاني و مشروعيت و اقتدار آن مي شود.

 

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، علي رئوفي در اولين جلسه شوراي امر به معروف و نهي از منكر استانداري هرمزگان در سال جاري، با اشاره به اهميت پياده سازي فرهنگ فريضه مهم امر به معروف و نهي از منكر، بيان داشت: تشويق لساني امر به معروف و نهي از منكر وظيفه اي همگاني در جامعه اسلامي است.

وي در ادامه تصريح كرد: ترغيب و تشويق مردم براي شركت در انتخابات يكي از مصداق هاي مهم امر به معروف است كه باعث افزايش اقتدار نظام اسلامي ايران در عرصه جهاني  است.

رئوفي خاطرنشان كرد: جلوگيري از تخريب شخصيت ها ، سياه نمايي  و بد اخلاقي در زمان رقابت هاي انتخاباتي ، نااميد كردن مردم نسبت به خدمات نظام و دولت ها از مصدايق منكر در جامعه است كه بايد از آن پيشگيري شود.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان با اشاره به تاثير چشمگير حضور حداكثري مردم در انتخابات در افزايش اقتدار كشور، اظهار داشت: نگاه همه دوست و دشمن به انتخابات پيش روي كشور در 29 ارديبهشت ماه است و حضور حداكثري مردم در اين انتخابات عاملي بسياري قوي در رشد چشمگير اقتدار كشور در مقابل زياده خواهي هاي دشمنان خواهد بود.

وي در همين رابطه افزود: كساني كه انتخابات را تحريم مي كنند و يا مردم را نسبت به شركت در انتخابات نااميد و سرخورده مي كنند در واقع مرتكب منكر مي شوند.

وي به برنامه هاي شوراي امر به معروف و نهي از منكر استانداري هرمزگان در سال جديد اشاره كرد و گفت: دعوت از شخصيت هاي علمي و اخلاقي براي تبيين فريضه امر به معروف و نهي از منكر در مناسبت هاي مختلف مذهبي جهت سخنراني در جمع كاركنان، استفاده از ظرفيت اتوماسيون سيستم شبكه اداري براي  تبليغ فريضه امر به معروف و نهي از منكر، تشويق فعالان عرصه امر به معروف و نهي از منكر ، انجام كارهاي پژوهشي در زمينه امر به معروف و نهي از منكر و استفاده بهينه از فضاي مجازي و شبكه هاي اجتماعي بخشي  برنامه هاي  شوراي امر به معروف و نهي از منكر استانداري در سال جاري است.

شماره خبر : ٤٧٥١
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.