آخرین اخبار
اخبار > بيست و ششمين اجلاس سراسري نماز در هرمزگان برگزار مي شود


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٤٧٤٨

تاریخ:1396/01/29


دكتر جادری در شوراي اقامه نماز استان خبر داد:
بيست و ششمين اجلاس سراسري نماز در هرمزگان برگزار مي شود

استاندار هرمزگان گفت: بيست و ششمين اجلاس سراسري نماز، در سال جاري در هرمزگان برگزار مي شود.

 

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دكتر جاسم جادری در نشست شوراي اقامه نماز استان هرمزگان با اشاره به برگزاري اجلاس سراسري نماز در سال 96 در استان هرمزگان، عنوان كرد: بايد از فرصت برگزاري اين اجلاس در جهت كاهش آسيب هاي اجتماعي و به خصوص فضاي مجازي كه عنوان اين اجلاس قرار گرفته استفاده كنيم.

وي ادامه داد: آثار برگزاري اجلاس نماز بايد در استان و همچنين سراسر كشور در عمل مشاهده شود كه در اين راستا نياز است محتواي مناسبي در اين اجلاس به خصوص در جهت كاهش آسيب هاي فضاي مجازي ارائه شود.

استاندار هرمزگان افزود: تمامي امكانات و تمهيدات در جهت برگزاري با شكوه بيست و ششمين اجلاس سراسري نماز در هرمزگان در نظر گرفته مي شود و بخش هاي مختلف بايد در اين زمينه همكاري كنند.

قائم مقام ستاد اقامه نماز كشور نيز در اين نشست، بيان داشت: با بررسي هاي انجام شده و با توجه به ويژگي ها و ظرفيت هاي استان هرمزگان، بيست و ششمين اجلاس سراسري نماز، در سال 96 در هرمزگان برگزار مي شود.

محمود مظفر افزود: علما و فعالين و نخبگان نمازي از سراسر كشور در اين اجلاس حضور خواهند يافت.

وي تصريح كرد: در اين اجلاس نزديك به 300 مهمان از سراسر كشور حضور پيدا مي كنند و زمان دقيق برگزاري آن نيز مشخص مي شود اما به احتمال فراوان در نيمه دوم سال 96 خواهد بود.

قائم مقام ستاد اقامه نماز كشور با بيان اينكه بيست و ششمين اجلاس سراسري نماز به عنوان " نماز و فضاي مجازي " نامگذاري شده است، اظهار داشت: كميته هاي علمي، فرهنگي، اجتماعي و پشتيباني براي برگزاري اين اجلاس تشكيل مي شود.

شماره خبر : ٤٧٤٨
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.