آخرین اخبار
اخبار > هماهنگي مناسبي در بخش های سخت افزاری و نرم افزاری برگزاری انتخابات حاصل شده است


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٤٧٤٤

تاریخ:1396/01/28


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداري هرمزگان:
هماهنگي مناسبي در بخش های سخت افزاری و نرم افزاری برگزاری انتخابات حاصل شده است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداري هرمزگان گفت: در حال حاضر هماهنگی خوب و مناسبی در بخش های مرتبط سخت افزاری و نرم افزاری برگزاری انتخابات در استان حاصل شده است.

 

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در گردهمایی فرمانداران و مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان هرمزگان که با محوریت بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات مرتبط با زیرساخت های مخابراتی مربوط به فرآیند برگزاری انتخابات برگزار شد، اظهار داشت: در حال حاضر هماهنگی خوب و مناسبی در بخش های مرتبط سخت افزاری و نرم افزاری برگزاری انتخابات در استان حاصل شده است.

وی با اشاره به الکترونیکی برگزار شدن چند مولفه از مولفه های انتخاباتی، افزود: در مدت زمان باقیمانده و با توجه به تجربیات دوره های قبل باید تمام تلاش و توان خود را برای رفع نواقص احتمالی به کار گیریم از همین رو از فرمانداران و مسئولان بخش های مربوطه خواسته ایم با تمرکز و حساسیت بالا به تقویت و پایداری هر چه بیشتر ارتباطات متکی به فناوری بپردازند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداري هرمزگان در ادامه تاکید کرد: بايد تمام تدابیر لازم برای حضور با شکوه مردم در انتخابات اندیشیده شود تا از اين رهگذر به اقتدار و شکوفایی هر چه بیشتر کشور کمک کنیم.

عليرضا پاکدامن مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان نیز در ادامه اين نشست گفت: انتظار می رود فرمانداران در اسرع وقت تمامی مسائل و مشکلات احتمالی مخابرات شهرستان های خود را احصا و برای رفع به بخش های مربوطه ارجاع دهند.

در ادامه این نشست فرمانداران پیرامون برخی از موضوعات و مشکلات ارتباطی در شهرستان های خود به ویژه مناطق روستایی و دور دست مطالبی را بیان کردند.

شماره خبر : ٤٧٤٤
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.