آخرین اخبار
اخبار > توجه به پژوهش در مبارزه با مواد مخدر امری لازم و اساسی است/لزوم نظارت بیشتر بر کمپ‌های ترک مواد مخدر


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٤٧٤٣

تاریخ:1396/01/28


استاندار هرمزگان در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان:
توجه به پژوهش در مبارزه با مواد مخدر امری لازم و اساسی است/لزوم نظارت بیشتر بر کمپ‌های ترک مواد مخدر

استاندار هرمزگان گفت: مبحث پژوهش در کنار مقابله امری لازم و اساسی در باب مبارزه با مواد مخدر است.

 

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دكتر جاسم جادری در نخستين نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان در سال 96 اظهار داشت:‌ دستورالعمل جمع ‌آوری معتادان متجاحر و مخل نظم و امنیت که برای 11 استان کشور ابلاغ شده بود در هرمزگان به خوبی مورد اجرا قرار گرفته است.

وی با اشاره به کيلینک‌ های فعال در باب ترک مواد مخدر و کاهش اثرات سو مواد مخدر، افزود:‌ این مراکز نیز می توانند خدمات قابل توجهی در باب کاهش اثرات سو مواد مخدر داشته باشند.

استاندار هرمزگان همچنین خواستار نظارت بیشتر بر کمپ‌های ترک مواد مخدر در استان شد و بيان داشت: اين کمپ‌ها باید ساماندهی و تعیین تکلیف شوند.

جادری با بیان اینکه امروز همه بر این عقیده ‌اند که اعتیاد یک بلیه است، تصريح كرد: در حد امکان باید در بین دستگاه‌های مربوط و مسئول، هم افزایی لازم را ایجاد کنیم و فعالیت‌ها در زمينه مبارزه با مواد مخدر و پيشگيري از اعتياد بیش از پیش سامان یابد.

وي با بيان اینکه مبحث پژوهش در کنار مقابله امری لازم و اساسی در باب مبارزه با مواد مخدر است، یادآور شد:‌ نیاز است راهکارها و راه‌های پیشگیرانه علمی برای کاهش اثرات مواد مخدر و کاهش سوق افراد به سمت مواد مخدر پیدا كنيم.

شماره خبر : ٤٧٤٣
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.