آخرین اخبار
اخبار > دولت تدبير و اميد با رويكردي اعتقادي به مبارزه با قاچاق پرداخته است/برخورد با سرباندها و كشف محموله هاي كلان قاچاق در اولويت باشد


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٤٧٣٥

تاریخ:1396/01/26


دكتر جادری در كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان:
دولت تدبير و اميد با رويكردي اعتقادي به مبارزه با قاچاق پرداخته است/برخورد با سرباندها و كشف محموله هاي كلان قاچاق در اولويت باشد

استاندار هرمزگان گفت: دولت تدبير و اميد از ابتداي كار خود با رويكرد و نگاهي اعتقادي به مبارزه با قاچاق پرداخته است.

 

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان،‌ دكتر جاسم جادری در نخستين نشست كميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان هرمزگان در سال 96 قاچاق را معضلي بزرگ و نابود كننده اشتغال و توليد دانست و بيان داشت: دولت تدبير و اميد از ابتداي كار خود با رويكرد و نگاهي اعتقادي به مبارزه با قاچاق پرداخته است.

وي ادامه داد: كاهش 10 ميليارد دلاري ميزان قاچاق در كشور طي چهار سال اخير نشان دهنده زحمات و برنامه ريزي هاي دولت يازدهم در راستاي مبارزه با قاچاق كالا و ارز است.

استاندار هرمزگان با بيان اينكه در هرمزگان نيز با حساسيت خاصي براي مبارزه با قاچاق برنامه ريزي و كار شده است، افزود: در سال جديد بايد به صورت جدي به سمت كشف محموله هاي بزرگ قاچاق گام برداريم.

جادري برپايي اداره تعزيرات حكومتي در تمامي شهرستان هاي هرمزگان را يك ضرورت دانست و بيان داشت: شناخت و برخورد با سرباندها و كشف محموله هاي كلان قاچاق بايد در اولويت باشد و همچنين در حوزه پيشگيري نيز بايد برنامه ريزي هاي لازم صورت گيرد.

وي خواستار ثبت و ساماندهي تمامي انبارها در استان هرمزگان شد و اظهار داشت: دستگاه هاي دولتي و بخش خصوصي بايد اين كار را انجام دهند.

شماره خبر : ٤٧٣٥
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.