آخرین اخبار
اخبار > ضرورت تكميل طرح هاي آبرسانی به روستاهای جزیره قشم


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٤٧٢٩

تاریخ:1396/01/23


معاون عمرانی استانداری هرمزگان تاكيد كرد:
ضرورت تكميل طرح هاي آبرسانی به روستاهای جزیره قشم

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بر ضرورت تكميل طرح هاي آبرسانی به روستاهای جزیره قشم تاكيد كرد.

 

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، عباس شیرخانلو در جلسه بررسی مسائل مرتبط با آبرسانی به روستاهای جزیره قشم، با اشاره به اقدامات خوب انجام شده براي آبرساني به روستاهاي جزيره قشم، عنوان كرد: براي آبرساني به روستاهاي باقي مانده و تكميل طرح هاي آبرساني به تمامي روستاهاي جزيره قشم بايد اقدامات لازم صورت گيرد.

وي خواستار حضور و مشاركت فعال منطقه آزاد قشم و شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در انجام روند طرح هاي آبرسانی به روستاهای جزیره قشم شد.

در اين نشست نمایندگان منطقه آزاد قشم و شرکت آب و فاضلاب روستایی استان توضیحاتی در خصوص روند آبرسانی به روستاهای قشم ارائه كردند.

شماره خبر : ٤٧٢٩
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.