آخرین اخبار
اخبار > قدردانی استاندار هرمزگان از حضور گسترده مردم در برنامه های بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٣٨٦٥

تاریخ:1395/10/22قدردانی استاندار هرمزگان از حضور گسترده مردم در برنامه های بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان با صدور پیامی از حضور گسترده مردم هرمزگان در مراسم و برنامه های بزرگداشت و تجلیل از آیت الله هاشمی رفسنجانی در تمامی مناطق و شهرستان های استان قدردانی کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در متن این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و ولایتمدار استان هرمزگان همگام با مردم دیگر نقاط ایران اسلامی حضوری گسترده و آگاهانه را در بزرگداشت و تجلیل از یار صادق انقلاب اسلامی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رقم زدند.

این تجلی شور و ارادت هرمزگانی ها در کنار حضور میلیونی ملت ایران در وداع با آیت الله هاشمی رفسنجانی بیانگر قدرشناسی مردم از خدمتگزاران راستین خود است.

آیت الله هاشمی رفسنجانی عمری را با مجاهدت بی بدیل و خستگی ناپذیر در راه به ثمر نشستن انقلاب اسلامی، حفظ نظام جمهوری اسلامی و سازندگی و پیشرفت ایران اسلامی با در پیش گرفتن مسیر حکمت و تدبیر و عقلانیت و اعتدال صرف نمود و امروز ما وظیفه داریم از میراث این بزرگمرد تاریخ، حراست کنیم.

اینجانب از حضور گسترده مردم هرمزگان در آئین و برنامه های بزرگداشت و تجلیل از آیت الله هاشمی رفسنجانی در تمامی مناطق و شهرستان های استان قدردانی می کنم و امیدوارم بتوانیم با ارائه خدمات بیشتر به این مردم قدرشناس، پاسخگوی الطاف آنان باشیم.

 

جاسم جادری

استاندار هرمزگان

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

شماره خبر : ٣٨٦٥
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.