آخرین اخبار
اخبار > استاندار هرمزگان در مراسم وداع و تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی حضور یافت


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٣٨٤٧

تاریخ:1395/10/21استاندار هرمزگان در مراسم وداع و تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی حضور یافت

دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان در مراسم وداع و تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور یافت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان ابتدا با حضور در حسینیه جماران در مراسم وداع با آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام راحل و مقام معظم  رهبری حضور یافت.

دکتر جادری سپس در محل دانشگاه تهران حضور یافت و در مراسم اقامه نماز و تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام شرکت کرد.

در این مراسم که با حضور انبوه و پر شور مردم قدرشناس، مؤمن، انقلابی و وفادار، رؤسای قوای سه گانه و مسئولان لشکری و کشوری، در فضایی آکنده از حزن و اندوه برگزار شد، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بر پیکر آن همرزم و مبارز قدیمی نماز اقامه کردند و برای آن مرحوم، غفران، عفو و رحمت الهی را مسألت کردند.Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

شماره خبر : ٣٨٤٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.