آخرین اخبار
اخبار > آيت الله هاشمي رفسنجاني از يادگاران انقلاب و چهره هاي شناخته شده امت اسلامي بود/اين انسان وارسته مجاهدت هاي بي بديل و خدمات ارزنده اي براي جمهوري اسلامي ايران داشت


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٣٨٢٦

تاریخ:1395/10/20


استاندار هرمزگان:
آيت الله هاشمي رفسنجاني از يادگاران انقلاب و چهره هاي شناخته شده امت اسلامي بود/اين انسان وارسته مجاهدت هاي بي بديل و خدمات ارزنده اي براي جمهوري اسلامي ايران داشت

استاندار هرمزگان گفت: آيت الله هاشمي رفسنجاني از يادگاران انقلاب اسلامي و يار ديرين امام راحل و مقام معظم رهبري و از چهره هاي شناخته شده امت اسلامي بود كه در راه مبارزه با رژيم ستمشاهي مجاهدت هاي فراوان انجام داد.

 

 

 

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری پيش از عزيمت به تهران براي حضور در مراسم تشييع پيكر آيت الله هاشمي رفسنجاني با تسليت رحلت اين عالم و مجاهد انقلابي، عنوان كرد: به نيابت از مردم شريف و ولايتمدار هرمزگان براي عرض تسليت به محضر مبارك رهبر معظم انقلاب، خانواده آيت الله هاشمي رفسنجاني و تمامي دلسوزان نظام و همچنين حضور در مراسم تشييع و بزرگداشت آيت الله هاشمي رفسنجاني عازم تهران هستم.

وي ادامه داد: آيت الله هاشمي رفسنجاني از يادگاران انقلاب اسلامي و يار ديرين امام راحل و مقام معظم رهبري و از چهره هاي شناخته شده امت اسلامي بود كه در راه مبارزه با رژيم ستمشاهي مجاهدت هاي فراوان انجام داد.

استاندار هرمزگان افزود: آيت الله هاشمي رفسنجاني نقش بي بديلي در كنار حضرت امام خميني (ره) در هدايت انقلابيون و تشكيل هسته هاي انقلاب داشت.

جادری تصريح كرد: اين شخصيت برجسته در دوران نمايندگي و رياست مجلس شوراي اسلامي، رياست جمهوري در دوران دولت سازندگي و همچنين در مجمع تشخيص مصلحت نظام خدمات ارزنده اي را براي نظام جمهوري اسلامي ايران داشت.

وي گفت: آيت الله هاشمي رفسنجاني همواره در كنار امام راحل و رهبر معظم انقلاب حضور داشت و فردي مدبر در ميان نيروهاي انقلاب اسلامي بود.

استاندار هرمزگان ضمن تسليت مجدد ارتحال آيت الله هاشمي رفسنجاني، اظهار داشت: با برنامه ريزي هاي صورت گرفته طي روزهاي آينده، مجالس ترحيم و يادبود اين انسان وارسته براي ارج نهادن به خدمات ارزنده آيت الله هاشمي رفسنجاني در استان هرمزگان برگزار خواهد شد.

شماره خبر : ٣٨٢٦
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.