آخرین اخبار
اخبار > هلال احمر هرمزگان در دولت يازدهم متحول شده است/افزايش تعداد پايگاه هاي امداد و نجات استان به 19 پایگاه


چاپ
ارسال به دوست شماره خبر:٣٧٧٧

تاریخ:1395/10/19


دكتر جادری در ديدار با رئيس سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر:
هلال احمر هرمزگان در دولت يازدهم متحول شده است/افزايش تعداد پايگاه هاي امداد و نجات استان به 19 پایگاه

استاندار هرمزگان با بيان اينكه هلال احمر هرمزگان در دولت يازدهم متحول شده است، اظهار داشت: اقدامات خوبي توسط هلال احمر در دولت تدبير و اميد در هرمزگان صورت گرفته و تعداد پايگاه هاي امداد و نجات استان از سه پایگاه به 19 پایگاه افزایش یافته است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر جاسم جادری در ديدار با رئيس سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر كشور با بیان اينكه هرمزگان از استان‌های حادثه ‌خیز به شمار می رود، اظهار داشت: 14 جزیره و صدها کیلومتر ساحل و مرز در هرمزگان وجود دارد كه در این میان شرایط خاصی بر اين استان به ویژه در زمان‌های بحرانی می ‌تواند حاکم باشد.

وي ادامه داد: با رایزنی ‌های صورت گرفته از طرف استان و با مساعدت هلال احمر کشور بالگرد امداد و نجات در هرمزگان مستقر شد و به زودی يك بالگرد اختصاصی نیز به استان منتقل می‌ شود.

استاندار هرمزگان افزود: بخشي از كار احداث آشيانه بالگرد امداد و نجات نيز در استان آغاز شده و اين طرح نيز به زودي عملياتي و اجرايي مي شود.

جادری با بيان اينكه هلال احمر هرمزگان در دولت يازدهم متحول شده است، اظهار داشت: اقدامات خوبي توسط هلال احمر در دولت تدبير و اميد در هرمزگان صورت گرفته و تعداد پايگاه هاي امداد و نجات استان از سه پایگاه به 19 پایگاه افزایش یافته است.

وي با اشاره به وضعيت بیمارستان هلال احمر در هرمزگان، تصريح كرد: از جمعيت هلال احمر کشور انتظار می ‌رود که در ساخت و اتمام این بیمارستان مساعدت لازم را  داشته باشد.

چاره انديشي براي رفع مشكل کمبود نیروی انسانی هلال احمر هرمزگان

مرتضي سلیمی رئيس سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر كشور نيز در اين ديدار، بيان داشت: جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در سال‌های اخیر پیشرفت های خوبی داشته و شاهد افزايش پايگاه هاي امداد و نجات و امكانات خودرويي مورد نياز در استان بوده ايم.

وي اضافه كرد: در سال جاری بیش از سه میلیارد تومان اعتبار از محل تملک دارایی به هلال احمر هرمزگان‌ اختصاص يافته و در کنار این امر برای رفع مشكل کمبود نیروی انسانی هلال احمر استان به طور اساسی چاره انديشي شده تا نيروي مورد نياز تامين شود.

رئيس سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر كشور با اشاره به ایجاد چهار پایگاه جدید امداد جاده‌ای در استان هرمزگان، اظهار داشت: بخشی از کارهای ساخت این پایگاه به ویژه در جاده رودان پیش برده شده است و کار سه پایگاه دیگر نیز در دست پیگیری است.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

شماره خبر : ٣٧٧٧
.انتهای پیام


خروج
شماره تماس : 33613221 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.