يکشنبه ٢٢ فروردين ١٤٠٠
آخرین اخبار
تعطیلی مشاغل گروه دو، سه و چهار در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/واحدهای متخلف پلمپ می‌شوند/شهروندان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند/استفاده از ماسک و عدم حضور در اماکن پرتجمع سیر بیماری را کاهش می‌دهد/افرادی که قرنطینه را رعایت نکنند مجازات قانونی می‌شوند/دورکاری دو سوم کارکنان ادارات در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/مأموریت های غیرضرور لغو شود/فعالیت های آموزشی، فرهنگی و مراسم های مذهبی تعطیل است/برگزاری مراسم عروسی ممنوع است و دهیاران در روستاها مسئول مستقیم اجرای این قانون در روستاها هستند/فرمانداران مبادی ورودی شهرها را کنترل کنند/ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی به سایر شهرها و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است/تردد خودروهای شخصی از ساعت 22 تا ساعت 3 بامداد ممنوع است
اخبار > تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به صورت ویژه پیگیری شود/تفاهم نامه های اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران در صنایع غرب بندرعباس عملیاتی شود/تسهیلات خود اشتغالی برای اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران اعطا می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٢٦٧
تاریخ:سه شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٩

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به صورت ویژه پیگیری شود/تفاهم نامه های اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران در صنایع غرب بندرعباس عملیاتی شود/تسهیلات خود اشتغالی برای اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران اعطا می‌شود

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، گفت: تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و آزادگان به عنوان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی به صورت ویژه پیگیری شود و این مهم سیره عملی مولای متقیان حضرت علی علیه السلام بوده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه شورای هماهنگی و نظارت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان هرمزگان، با اشاره به اهمیت اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران، عنوان کرد: برگزاری کلاس های آموزشی در بدو خدمت ویژه فرزندان شهدا و ایثارگران با هدف توانمند سازی آنها پیگیری و دنبال شود.
 
وی افزود: تمامی سهمیه های استخدامی که از سوی دستگاه های اجرایی ویژه فرزندان شهدا و ایثارگران اختصاص می یابد، ضروری است با برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی به صورت کامل جذب شود.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: با توجه‌ به محدودیت دستگاه های اجرایی در جذب نیروی انسانی و لزوم چابک سازی دولت، از ظرفیت های دیگری نظیر تسهیلات خود اشتغالی برای اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران در دستور کار قرار دارد.
 
رئوفی در همین خصوص اظهار داشت: ارائه آموزش های فنی و حرفه ای، مهارت آموزی و کارآفرینی کمک شایانی به بهبود اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران می کند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به مشاوره های ارائه شده به فرزندان شهدا و ایثارگران در زمینه اشتغال، تصریح کرد: خروجی مشاوره های ارائه شده به فرزندان شهدا و ایثارگران در زمینه اشتغال آنها از اهمیت بسزایی برخوردار است.
 
وی با اشاره به تفاهم نامه هایی که با صنایع غرب بندرعباس برای اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران منعقد شده است، افزود: عملیاتی شدن تفاهم نامه های انعقاد شده با صنایع غرب بندرعباس در زمینه اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران استان پیگیری شود و موانع عملیاتی شدن آنها به کارگروه جهت تصمیم گیری با حضور مدیران صنایع ارائه شود.
 
رئوفی با تاکید بر تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، تصریح کرد: تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و آزادگان به عنوان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی به صورت ویژه پیگیری شود و این مهم سیره عملی مولای متقیان حضرت علی علیه السلام بوده است.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: خروجی جلسات و انجام کار برای مردم که ملموس باشد از اهمیت بسزایی برخوردار است.

شماره خبر : ٢٤٢٦٧
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/01/22

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.