يکشنبه ٢٢ فروردين ١٤٠٠
آخرین اخبار
تعطیلی مشاغل گروه دو، سه و چهار در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/واحدهای متخلف پلمپ می‌شوند/شهروندان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند/استفاده از ماسک و عدم حضور در اماکن پرتجمع سیر بیماری را کاهش می‌دهد/افرادی که قرنطینه را رعایت نکنند مجازات قانونی می‌شوند/دورکاری دو سوم کارکنان ادارات در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/مأموریت های غیرضرور لغو شود/فعالیت های آموزشی، فرهنگی و مراسم های مذهبی تعطیل است/برگزاری مراسم عروسی ممنوع است و دهیاران در روستاها مسئول مستقیم اجرای این قانون در روستاها هستند/فرمانداران مبادی ورودی شهرها را کنترل کنند/ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی به سایر شهرها و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است/تردد خودروهای شخصی از ساعت 22 تا ساعت 3 بامداد ممنوع است
اخبار > هفته هرمزگان برگزار می‌شود/قابلیت ها و ظرفیت های استان در هفته هرمزگان به خوبی معرفی شوند/دستگاه های اجرایی و شهرداری ها با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری مطلوب هفته هرمزگان همکاری کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٢٥٦
تاریخ:يکشنبه ١٠ اسفند ١٣٩٩

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
هفته هرمزگان برگزار می‌شود/قابلیت ها و ظرفیت های استان در هفته هرمزگان به خوبی معرفی شوند/دستگاه های اجرایی و شهرداری ها با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری مطلوب هفته هرمزگان همکاری کنند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: هفته هرمزگان با هدف معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های استان در اوایل اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ در بندرعباس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه هماهنگی برگزاری هفته هرمزگان با اشاره به اهمیت این هفته، عنوان کرد: هفته هرمزگان فرصتی است برای شناساندن هویت استان و مردم سخت کوش آن است.
 
وی در همین خصوص گفت: برای شناساندن هویت هرمزگان ابتدا باید اخلاق، رفتار و منش مردم نجیب و ساده زیست هرمزگان شناسانده و معرفی شود.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: معرفی شهدا، ایثارگران دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، معرفی نخبگان و اندیشمندان حوزه دین، اخلاق، فرهنگ و سیاست به صورت ویژه در هفته هرمزگان دنبال شود.
 
رئوفی تصریح کرد: معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های استان در حوزه های صنعتی، کشاورزی، تولیدی، بازرگانی، تجاری و خدماتی در هفته هرمزگان به خوبی در دستور کار قرار گیرد.
 
وی در همین خصوص گفت: هرمزگان سرزمینی خیرخیز است و در هفته هرمزگان خیرین استان در حوزه های آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، کمک های مومنانه و... به خوبی معرفی شوند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به ظرفیت های گردشگری و آموزشی  استان، اظهار داشت: هرمزگان ظرفیت های گردشگری، سیاحتی و آموزشی خوبی دارد که ضروری است در هفته هرمزگان به خوبی معرفی شوند.
 
رئوفی خاطرنشان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در دو سطح استانی و ملی اقدام به شناساندن ظرفیت های هرمزگان کند.
 
وی گفت: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا هفته هرمزگان با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی برگزار  شود.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه های مرتبط و شهرداری ها با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به عنوان متولی برگزاری هفته هرمزگان نهایت همکاری را برای برگزاری این هفته برای شناساندن ظرفیت های استان بعمل آورند.
 
رئوفی تصریح کرد: روستاهای هرمزگان قابلیت ها و استعدادهای بسیاری دارند که نیازمند معرفی و شناساندن هستند.
 
وی گفت: هفته هرمزگان در اوایل اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ در بندرعباس برگزار می شود.

شماره خبر : ٢٤٢٥٦
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/01/22

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.