يکشنبه ٢٢ فروردين ١٤٠٠
آخرین اخبار
تعطیلی مشاغل گروه دو، سه و چهار در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/واحدهای متخلف پلمپ می‌شوند/شهروندان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند/استفاده از ماسک و عدم حضور در اماکن پرتجمع سیر بیماری را کاهش می‌دهد/افرادی که قرنطینه را رعایت نکنند مجازات قانونی می‌شوند/دورکاری دو سوم کارکنان ادارات در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/مأموریت های غیرضرور لغو شود/فعالیت های آموزشی، فرهنگی و مراسم های مذهبی تعطیل است/برگزاری مراسم عروسی ممنوع است و دهیاران در روستاها مسئول مستقیم اجرای این قانون در روستاها هستند/فرمانداران مبادی ورودی شهرها را کنترل کنند/ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی به سایر شهرها و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است/تردد خودروهای شخصی از ساعت 22 تا ساعت 3 بامداد ممنوع است
اخبار > انجام مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی در هرمزگان با پیگیری استاندار هرمزگان نهادینه شد/اقدامات بنگاه های اقتصادی هرمزگان در حوزه مسئولیت های اجتماعی در سال های اخیر بی سابقه بوده است/بنگاه های اقتصادی نقش بسزایی در ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم دارند/تقویت زیرساخت های درمانی و آموزشی هرمزگان از محل مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٢٥٥
تاریخ:يکشنبه ١٠ اسفند ١٣٩٩

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
انجام مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی در هرمزگان با پیگیری استاندار هرمزگان نهادینه شد/اقدامات بنگاه های اقتصادی هرمزگان در حوزه مسئولیت های اجتماعی در سال های اخیر بی سابقه بوده است/بنگاه های اقتصادی نقش بسزایی در ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم دارند/تقویت زیرساخت های درمانی و آموزشی هرمزگان از محل مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: انجام مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی در هرمزگان با پیگیری استاندار هرمزگان نهادینه شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست هم اندیشی ایجاد واحدهای تولیدی و تجاری در مناطق کمتر توسعه یافته استان هرمزگان که با حضور مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل سازمان صمت استان هرمزگان برگزار شد، با اشاره به اهمیت توسعه صنایع و بنگاه های اقتصادی، عنوان کرد: مهمترین دستاورد و مزیت بنگاه های اقتصادی و صنایع بزرگ در استان ها ایجاد فرصت های اشتغال و افزایش تولید است.
 
وی در همین خصوص گفت: بنگاه های بزرگ اقتصادی در کنار ایجاد اشتغال های مستقیم و پایدار باعث رونق فعالیت ها در بخش های دیگر و به نوعی در ایجاد اشتغال غیر مستقیم هم سهم بسزایی دارند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: بنگاه های اقتصادی و صنایع بزرگ با پرداخت مالیات نقش بسزایی در تامین درآمد پایدار کشور و مقابله با تحریم ها و فشارهای اقتصادی دشمنان دارند.
 
حیدری تصریح کرد: بسیاری از منابعی که بین شهرداری ها و دهیاری های کشور توزیع می گردد و سبب عمران و آبادانی بسیاری از مناطق شده است از محل مالیات و ارزش افزوده اخذ شده از بنگاه های اقتصادی، صنایع بزرگ و سایر بخش ها است که نشان از جایگاه ویژه این بنگاه ها در توسعه کشور است.
 
وی با اشاره به فعالیت های بنگاه های اقتصادی هرمزگان در حوزه مسئولیت های اجتماعی، افزود: اقداماتی که صنایع مستقر در هرمزگان در دوره حضور دکتر همتی به عنوان استاندار هرمزگان در زمینه مسئولیت های اجتماعی انجام داده اند بی سابقه بوده است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در همین خصوص خاطرنشان کرد: اقدامات بنگاه های اقتصادی هرمزگان در حوزه احداث بیمارستان، مدرسه، راه و... بخشی از مسئولیت های اجتماعی بنگاه اقتصادی در هرمزگان بوده است که قابل تقدیر است.
 
حیدری افزود: بنگاه های اقتصادی مستقر در هرمزگان از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون همراهی بسیار خوبی با ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا داشته اند و افزایش تجهیزات بیمارستان های استان در زمینه تخت های ای سی یو، دستگاه وینایلاتور و سایر تجهیزات مورد نیاز با همکاری بنگاه های اقتصادی بوده است و این بنگاه ها تاکنون ۳۰ میلیارد تومان به دانشگاه علوم پزشکی استان کمک کرده اند که دستاورد مهمی است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان هرمزگان اظهار داشت: بخش مهمی از دستاورد های استان در حوزه مسئولیت اجتماعی بنگاه اقتصادی مستقر در هرمزگان حاصل پیگیری استاندار هرمزگان ، مطالبه گری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط است که قابل تقدیر است.
 
حیدری در همین خصوص تصریح کرد: اقدام برجسته استاندار هرمزگان در تحقق اجرای موضوع مهم مسئولیت های اجتماعی از سوی بنگاه اقتصادی در هرمزگان اقدام مهمی بود که با پیگیری محقق شد و آثار و برکات آن برای هرمزگان تا سالیان متمادی برای توسعه زیرساخت ها در بخش های مختلف ماندگار خواهد شد.

شماره خبر : ٢٤٢٥٥
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/01/22

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.